301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 21:19
 
112 GÜNÜ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ
Düzce'de Acil Çağrı Hizmetleri ile ilgili farkındalığı artırmak ve özellikle asılsız çağrılar konusunda vatandaşlarımızın daha duyarlı olmasını sağlamak amacı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
112 GÜNÜ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Düzce'de  Acil Çağrı Hizmetleri ile ilgili farkındalığı artırmak ve özellikle asılsız çağrılar konusunda vatandaşlarımızın daha duyarlı olmasını sağlamak amacı ile 11 Şubat 2020 tarihinde Düzce Anıtpark Meydanı’nda, vali Zülkif DAĞLI, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin YILMAZ, 112 Acil Çağrı Merkezi, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Düzce Belediyesi İtfaiye Amirliği, 112 Acil Sağlık Hizmetleri,  AFAD ve Orman Müdürlüğü temsilcilerin katılımıyla “112 Günü” farkındalık etkinliği düzenlenmiştir.

Avrupa Birliği Üyesi Ülkeler tarafından her yıl 11 Şubat’ta kutlanan “112 Günü”  ilimizde de kutlandı. 112 Acil Çağrı Merkezi Personeli ile Acil Yardım hizmeti sunan birim personelleri tarafından Anıtpark’ta kurulan stantlarda vatandaşlara Acil durum hakkında bilgiler verildi. Jandarma, İtfaiye, Polis, AFAD ve 112 personellerinin açtığı stantları tek tek gezen Dr.DAĞLI her birim hakkında bilgiler aldı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 112, GÜNÜ, FARKINDALIK, ETKİNLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı