301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 19:21
 
3.LİG 1.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI
3.Lig 1.Grupta Bugün Oynanan Maçların Sonuçları,Puan Durumu,Pazar Günü Oynanacak Maç Programı Şöyle Oluştu
SPOR Haberi
3.LİG 1.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI

3.Lig 1.Grupta Bugün Oynanan Maçların Sonuçları

09/10/2019

14:00

Ordu 19 Eylül Stadı

Yeni Orduspor

0 - 0

Tokatspor

09/10/2019

14:00

Karaköprü Faruk Çelik Stadı

Karbel Karaköprü Belediyespor

3 - 0

Kızılcabölükspor

09/10/2019

14:30

Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı

Erzinspor

0 - 0

68 Aksaray Belediyespor

09/10/2019

14:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

1 - 0

Sultanbeyli Belediyespor

09/10/2019

14:30

OSTİM Stadı

Çankaya FK

2 - 1

Manisaspor

09/10/2019

14:30

Serik İsmail Ogan Stadı

Serik Belediyespor

2 - 2

Artvin Hopaspor

09/10/2019

15:00

Şile İlçe Stadı

Şile Yıldızspor

0 - 0

Anagold 24 Erzincanspor

09/10/2019

15:00

Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı

Silivrispor

3 - 1

Yomraspor

09/10/2019

19:00

Buca Yeni İlçe Stadı

Cİ Group Buca

  -  

Çatalcaspor

7.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

1.

Karbel Karaköprü Belediyespor

7

5

2

0

9

1

8

17

2.

Artvin Hopaspor

7

4

3

0

12

6

6

15

3.

Serik Belediyespor

7

4

2

1

14

8

6

14

4.

Anagold 24 Erzincanspor

7

3

3

1

9

4

5

12

5.

Çatalcaspor

6

3

2

1

8

5

3

11

6.

Şile Yıldızspor

7

3

2

2

6

4

2

11

7.

Düzcespor

7

3

2

2

5

4

1

11

8.

Cİ Group Buca

6

3

1

2

9

8

1

10

9.

Çankaya FK

7

3

1

3

6

7

-1

10

10.

Silivrispor

7

2

2

3

7

6

1

8

11.

68 Aksaray Belediyespor

7

2

2

3

5

5

0

8

12.

Yeni Orduspor

7

1

5

1

2

3

-1

8

13.

Kızılcabölükspor

7

2

2

3

8

12

-4

8

14.

Sultanbeyli Belediyespor

7

1

3

3

4

7

-3

6

15.

Erzinspor

7

1

3

3

3

7

-4

6

16.

Yomraspor

7

1

3

3

3

7

-4

6

17.

Tokatspor

7

0

2

5

4

10

-6

2

18.

Manisaspor *

7

0

2

5

2

12

-10

-4

8.Hafta Maç Programı

13/10/2019

14:00

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

  -  

Cİ Group Buca

13/10/2019

14:00

Hopa İlçe Stadı

Artvin Hopaspor

  -  

Karbel Karaköprü Belediyespor

13/10/2019

14:00

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

  -  

Silivrispor

13/10/2019

14:00

Mustakil Atletizm Pisti Sahası

Anagold 24 Erzincanspor

  -  

Düzcespor

13/10/2019

14:30

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

  -  

Şile Yıldızspor

13/10/2019

14:30

Tokat Gaziosmanpaşa Stadı

Tokatspor

  -  

Serik Belediyespor

13/10/2019

15:00

Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı

Çatalcaspor

  -  

Çankaya FK

13/10/2019

15:00

Manisa 19 Mayıs Stadı

Manisaspor

  -  

Erzinspor

13/10/2019

15:00

 

Sultanbeyli Belediyespor

  -  

Yeni Orduspor

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 3.LİG, 1.GRUPTA, GÜNÜN, MAÇLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı