301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Kasım 2019 - Pazar 17:45
 
3.LİG 1.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI
3.Lig 1.Grupta Haftanın Maçların Sonuçları,Puan Durumu,Gelecek Haftaki Maç Programı
SPOR Haberi
3.LİG 1.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI

3.Lig 1.Grupta Haftanın Maçların Sonuçları

03/11/2019

13:00

Karaköprü Faruk Çelik Stadı

Karbel Karaköprü Belediyespor

0 - 0

Yeni Orduspor

03/11/2019

13:00

Mustakil Atletizm Pisti Sahası

Anagold 24 Erzincanspor

3 - 1

Çatalcaspor

03/11/2019

13:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

0 - 0

Serik Belediyespor

03/11/2019

13:30

Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı T

Silivrispor

0 - 1

Sultanbeyli Belediyespor

03/11/2019

13:30

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

4 - 0

Manisaspor

03/11/2019

13:30

Buca Yeni İlçe Stadı

Cİ Group Buca

4 - 0

Tokatspor

03/11/2019

13:30

OSTİM Stadı

Çankaya FK

3 - 0

Artvin Hopaspor

03/11/2019

13:30

Şile İlçe Stadı

Şile Yıldızspor

0 - 1

Yomraspor

03/11/2019

13:30

Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı

Erzinspor

1 - 1

Kızılcabölükspor

 

11.Hafta Sonu Puan Durumu

1.

Serik Belediyespor

11

7

3

1

21

11

10

24

2.

Artvin Hopaspor

11

6

4

1

22

10

12

22

3.

Anagold 24 Erzincanspor

11

6

4

1

15

6

9

22

4.

Karbel Karaköprü Belediyespor

11

5

6

0

11

3

8

21

5.

Cİ Group Buca

11

6

1

4

16

15

1

19

6.

68 Aksaray Belediyespor

11

5

3

3

13

5

8

18

7.

Çatalcaspor

11

4

5

2

13

11

2

17

8.

Çankaya FK

11

4

4

3

13

11

2

16

9.

Şile Yıldızspor

11

3

4

4

9

9

0

13

10.

Düzcespor

11

3

4

4

5

8

-3

13

11.

Silivrispor

11

3

3

5

12

13

-1

12

12.

Erzinspor

11

2

6

3

9

10

-1

12

13.

Sultanbeyli Belediyespor

11

2

5

4

7

10

-3

11

14.

Yeni Orduspor

11

1

8

2

3

6

-3

11

15.

Yomraspor

11

2

5

4

7

11

-4

11

16.

Kızılcabölükspor

11

2

5

4

11

16

-5

11

17.

Tokatspor

11

0

3

8

6

20

-14

3

18.

Manisaspor *

11

0

3

8

6

24

-18

-3

 

12.Hafta Maç Programı

09/11/2019

13:30

 

Sultanbeyli Belediyespor

  -  

Cİ Group Buca

10/11/2019

13:00

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

  -  

Anagold 24 Erzincanspor

10/11/2019

13:00

Ordu 19 Eylül Stadı

Yeni Orduspor

  -  

Silivrispor

10/11/2019

13:00

Hopa İlçe Stadı

Artvin Hopaspor

  -  

Erzinspor

10/11/2019

13:30

Tokat Gaziosmanpaşa Stadı

Tokatspor

  -  

Çankaya FK

10/11/2019

13:30

Serik İsmail Ogan Stadı

Serik Belediyespor

  -  

Karbel Karaköprü Belediyespor

10/11/2019

13:30

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

  -  

Şile Yıldızspor

10/11/2019

13:30

Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı

Çatalcaspor

  -  

68 Aksaray Belediyespor

10/11/2019

13:30

Manisa 19 Mayıs Stadı

Manisaspor

  -  

Düzcespor

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 3.LİG, 1.GRUPTA, GÜNÜN, MAÇLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı