301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Şubat 2020 - Pazar 16:09
 
3.LİG 1.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI
3.Lig 1.Grupta oynanan maç sonuçları,puan durumu,gelecek haftaki maç programı şöyle oluştu
DÜZCE YEREL HABER Haberi
3.LİG 1.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI

22.Hafta Maç Sonuçları

 

 

13:00

Hopa İlçe Stadı

Artvin Hopaspor

  -  

Sultanbeyli Belediyespor

 

13:30

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

  -  

52 Orduspor FK

08/02/2020

13:00

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

  -  
Y.K.

Serik Belediyespor

08/02/2020

13:30

Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı

Çatalcaspor

1 - 1

Karbel Karaköprü Belediyespor

09/02/2020

13:00

Mustakil Atletizm Pisti Sahası

Anagold 24 Erzincanspor

3 - 0

Çankaya FK

09/02/2020

13:30

Şile İlçe Stadı

Şile Yıldızspor

0 - 0

Erzinspor

09/02/2020

13:30

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

0 - 3

Cİ Group Buca

09/02/2020

13:30

Manisa 19 Mayıs Stadı

Manisaspor

1 - 4

Silivrispor

09/02/2020

13:30

Tokat Gaziosmanpaşa Stadı

Tokatspor

0 - 6

Düzcespor

22.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

NOT: 3 Maçın neticesi belli değil

1.

Artvin Hopaspor

21

11

8

2

35

14

21

41

2.

Serik Belediyespor

21

12

5

4

37

21

16

41

3.

Anagold 24 Erzincanspor

22

11

8

3

32

17

15

41

4.

68 Aksaray Belediyespor

22

11

7

4

34

19

15

40

5.

Cİ Group Buca

22

10

6

6

32

28

4

36

6.

Düzcespor

22

9

7

6

24

16

8

34

7.

Karbel Karaköprü Belediyespor

22

8

9

5

21

17

4

33

8.

Çatalcaspor

22

7

11

4

31

23

8

32

9.

Silivrispor

22

7

9

6

30

25

5

30

10.

Sultanbeyli Belediyespor

21

7

8

6

25

20

5

29

11.

Erzinspor

22

5

10

7

23

24

-1

25

12.

52 Orduspor FK

21

4

13

4

14

15

-1

25

13.

Çankaya FK

22

6

7

9

23

30

-7

25

14.

Kızılcabölükspor

21

5

9

7

28

28

0

24

15.

Şile Yıldızspor

22

5

9

8

16

19

-3

24

16.

Yomraspor

21

5

8

8

22

26

-4

23

17.

Tokatspor

22

1

3

18

13

51

-38

6

18.

Manisaspor *

22

1

3

18

16

63

-47

0

Gelecek haftaki maç programı

14/02/2020

13:30

İzmir Atatürk Stadı

Cİ Group Buca

  -  

Manisaspor

14/02/2020

13:30

OSTİM Stadı

Çankaya FK

  -  

68 Aksaray Belediyespor

15/02/2020

13:00

Karaköprü Faruk Çelik Stadı

Karbel Karaköprü Belediyespor

  -  

Yomraspor

15/02/2020

13:00

Ordu 19 Eylül Stadı

52 Orduspor FK

  -  

Artvin Hopaspor

15/02/2020

13:30

Serik İsmail Ogan Stadı

Serik Belediyespor

  -  

Kızılcabölükspor

15/02/2020

13:30

Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı

Silivrispor

  -  

Çatalcaspor

15/02/2020

13:30

Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı

Erzinspor

  -  

Anagold 24 Erzincanspor

15/02/2020

13:30

 

Sultanbeyli Belediyespor

  -  

Tokatspor

15/02/2020

13:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

  -  

Şile Yıldızspor

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 3.LİG, 1.GRUPTA, GÜNÜN, MAÇLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı