301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Kasım 2019 - Pazar 17:27
 
3.lig 1.Grupta Toplu Sonuçlar
3.LİG 1.Grupta Günün Toplu Sonuçları,Puan Durumu ve Gelecek Haftaki Maç Programı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
3.lig 1.Grupta Toplu Sonuçlar

3.LİG 1.Grupta Günün Toplu Sonuçları,Puan Durumu ve Gelecek Haftaki Maç Programı

09/11/2019

13:00

Yomra İlçe Stadı

Yomraspor

1 - 1

Anagold 24 Erzincanspor

09/11/2019

13:30

Şile İlçe Stadı

Sultanbeyli Belediyespor

3 - 0

Cİ Group Buca

10/11/2019

13:00

Ordu 19 Eylül Stadı

Yeni Orduspor

0 - 0

Silivrispor

10/11/2019

13:00

Hopa İlçe Stadı

Artvin Hopaspor

1 - 0

Erzinspor

10/11/2019

13:30

Tokat Gaziosmanpaşa Stadı

Tokatspor

0 - 1

Çankaya FK

10/11/2019

13:30

Serik İsmail Ogan Stadı

Serik Belediyespor

3 - 1

Karbel Karaköprü Belediyespor

10/11/2019

13:30

Kızılcabölük Semt Stadı

Kızılcabölükspor

2 - 0

Şile Yıldızspor

10/11/2019

13:30

Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı

Çatalcaspor

3 - 3

68 Aksaray Belediyespor

10/11/2019

13:30

Manisa 19 Mayıs Stadı

Manisaspor

0 - 2

Düzcespor

  Puan Durumu

1.

Serik Belediyespor

12

8

3

1

24

12

12

27

2.

Artvin Hopaspor

12

7

4

1

23

10

13

25

3.

Anagold 24 Erzincanspor

12

6

5

1

16

7

9

23

4.

Karbel Karaköprü Belediyespor

12

5

6

1

12

6

6

21

5.

68 Aksaray Belediyespor

12

5

4

3

16

8

8

19

6.

Çankaya FK

12

5

4

3

14

11

3

19

7.

Cİ Group Buca

12

6

1

5

16

18

-2

19

8.

Çatalcaspor

12

4

6

2

16

14

2

18

9.

Düzcespor

12

4

4

4

7

8

-1

16

10.

Sultanbeyli Belediyespor

12

3

5

4

10

10

0

14

11.

Kızılcabölükspor

12

3

5

4

13

16

-3

14

12.

Silivrispor

12

3

4

5

12

13

-1

13

13.

Şile Yıldızspor

12

3

4

5

9

11

-2

13

14.

Erzinspor

12

2

6

4

9

11

-2

12

15.

Yeni Orduspor

12

1

9

2

3

6

-3

12

16.

Yomraspor

12

2

6

4

8

12

-4

12

17.

Tokatspor

12

0

3

9

6

21

-15

3

18.

Manisaspor *

12

0

3

9

6

26

-20

-3

 Gelecek Haftaki Maç Programı

 

16/11/2019

13:30

Silivri İlçe Stadı

Silivrispor

  -  

Serik Belediyespor

16/11/2019

13:30

OSTİM Stadı

Çankaya FK

  -  

Sultanbeyli Belediyespor

17/11/2019

13:00

Mustakil Atletizm Pisti Sahası

Anagold 24 Erzincanspor

  -  

Kızılcabölükspor

17/11/2019

13:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

  -  

Karbel Karaköprü Belediyespor

17/11/2019

13:30

Buca Yeni İlçe Stadı

Cİ Group Buca

  -  

Yeni Orduspor

17/11/2019

13:30

Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı

Erzinspor

  -  

Tokatspor

17/11/2019

13:30

Manisa 19 Mayıs Stadı

Manisaspor

  -  

Çatalcaspor

17/11/2019

13:30

Şile İlçe Stadı

Şile Yıldızspor

  -  

Artvin Hopaspor

17/11/2019

13:30

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

  -  

Yomraspor

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 3.lig, 1.Grupta, Toplu, Sonuçlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı