301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 20:11
 
3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI
3.Lig 2.Grupta 29.Hafta Maç Sonuçları,Puan Durumu,Hafta Sonu Oynanacak Maç Programı
SPOR Haberi
3.LİG 2.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI

3.Lig 2.Grupta 29.Hafta Maç Sonuçları
 

03/04/2019

14:00

Elazığ Gençlik Merkezi

Elaziz Belediyespor

2 - 1

Yeni Orduspor

03/04/2019

15:00

Van Atatürk Stadı

Van Büyükşehir Belediyespor

4 - 1

Çatalcaspor

03/04/2019

15:00

Maltepe Hasan Polat Stadı

Sultanbeyli Belediyespor

0 - 0

Adıyaman 1954 Spor

03/04/2019

15:00

Alibeyköy Stadı

Alibeyköyspor

1 - 1

Ofspor

03/04/2019

15:00

İBB Esenler Stadı

Esenler Erokspor

1 - 1

Osmaniyespor FK

03/04/2019

15:00

Dr.Fehmi Öncel Stadı

Kemerspor 2003

2 - 0

Pazarspor

03/04/2019

15:00

Kırşehir Ahi Stadı

Kırşehir Belediyespor

1 - 0

Kızılcabölükspor

03/04/2019

15:00

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

1 - 0

Altındağ Belediyespor

03/04/2019

19:00

İzmir Atatürk Stadı

Karşıyaka

0-1

Bergama Belediyespor

 Puan Durumu

1.

Kırşehir Belediyespor

29

15

8

6

44

29

15

53

2.

Esenler Erokspor

29

12

13

4

44

26

18

49

3.

Altındağ Belediyespor

29

12

10

7

33

23

10

46

4.

Kızılcabölükspor

29

12

9

8

52

33

19

45

5.

Van Büyükşehir Belediyespor

29

11

12

6

43

25

18

45

6.

Çatalcaspor

29

12

8

9

32

35

-3

44

7.

Yeni Orduspor

29

12

6

11

47

31

16

42

8.

Osmaniyespor FK

29

10

10

9

32

31

1

40

9.

Düzcespor

29

11

7

11

29

28

1

40

10.

Karşıyaka

29

10

10

8

29

30

-1

40

11.

Sultanbeyli Belediyespor

29

10

9

10

28

30

-2

39

12.

Pazarspor

29

10

9

10

29

33

-4

39

13.

Elaziz Belediyespor

29

9

11

9

28

39

-11

38

14.

Ofspor

29

9

9

11

29

32

-3

36

15.

Kemerspor 2003

29

9

5

15

26

41

-15

32

16.

Adıyaman 1954 Spor

29

7

10

12

28

40

-12

31

17.

Alibeyköyspor

29

7

8

14

30

41

-11

29

18.

Bergama Belediyespor

29

2

6

20

20

56

-36

15

 

30.Hafta Maç Programı

07/04/2019

15:00

Maltepe Hasan Polat Stadı

Sultanbeyli Belediyespor

  -  

Düzcespor

07/04/2019

15:00

Adıyaman Atatürk Stadı

Adıyaman 1954 Spor

  -  

Elaziz Belediyespor

07/04/2019

15:00

Ordu 19 Eylül Stadı

Yeni Orduspor

  -  

Van Büyükşehir Belediyespor

07/04/2019

15:00

Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı

Çatalcaspor

  -  

Karşıyaka

07/04/2019

15:00

Bergama 14 Eylül Stadı

Bergama Belediyespor

  -  

Kemerspor 2003

07/04/2019

15:00

Kızılcabölük Semt Sahası

Kızılcabölükspor

  -  

Altındağ Belediyespor

07/04/2019

15:00

Pazar İlçe Stadı

Pazarspor

  -  

Alibeyköyspor

07/04/2019

15:00

Osmaniye 7 Ocak Stadı

Osmaniyespor FK

  -  

Kırşehir Belediyespor

07/04/2019

15:00

Vali İsmet Gürbüz Civelek Stadı

Ofspor

  -  

Esenler Erokspor

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 3.LİG, 2.GRUPTA, GÜNÜN, MAÇLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı