3.LİG 4.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI
Haber
18 Kasım 2020 - Çarşamba 16:53
 
3.LİG 4.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI
3.Lig 4.Grupta 10.Hafta Maç Sonuçları Tamamlandı.İşte Maç Sonuçları,Puan Durumu,Gelecek Haftaki Maç Programı Şöyle Oluştu
SPOR Haberi
3.LİG 4.GRUPTA GÜNÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

3.Lig 4.Grupta 10.Hafta Maç Sonuçları

   

Kozan İsmet Atlı Stadı

Kozanspor FK

ert.

Muğlaspor

18/11/2020

13:00

Siirt Atatürk Stadı

Siirt İl Özel İdare

1 - 3

Bergama Belediyespor

18/11/2020

13:00

Adıyaman Atatürk Stadı

Adıyaman 1954 Spor

2 - 2

Kırıkkale Büyük Anadoluspor

18/11/2020

13:00

Karaköprü Faruk Çelik Stadı

Karbel Karaköprü Belediyespor

0 - 1

1954 Kelkit Belediyespor

18/11/2020

13:00

Minareli Çavuş Spor Tesisleri

Bursa Yıldırımspor

3 - 0

Sultanbeyli Belediyespor

18/11/2020

13:00

Alanya Milli Egemenlik Stadı

Alanya Kestelspor

1 - 1

52 Orduspor FK

18/11/2020

13:00

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı

Bayrampaşa

2 - 3

68 Aksaray Belediyespor

18/11/2020

13:00

Silivri İlçe Stadı

Silivrispor

1 - 0

Modafen FK

 10 Hafta Puan Durumu  

1.

68 Aksaray Belediyespor

8

5

3

0

11

4

7

18

2.

1954 Kelkit Belediyespor

10

6

0

4

12

8

4

18

3.

Bursa Yıldırımspor

9

5

1

3

14

6

8

16

4.

52 Orduspor FK

10

3

6

1

16

9

7

15

5.

Adıyaman 1954 Spor

8

4

3

1

11

7

4

15

6.

Bayrampaşa

8

4

1

3

20

11

9

13

7.

Modafen FK

8

4

1

3

9

6

3

13

8.

Bergama Belediyespor

7

3

3

1

11

8

3

12

9.

Düzcespor

7

3

3

1

10

8

2

12

10.

Alanya Kestelspor

9

3

3

3

14

14

0

12

11.

Siirt İl Özel İdare

9

2

4

3

8

14

-6

10

12.

Silivrispor

10

2

4

4

8

16

-8

10

13.

Muğlaspor

8

1

3

4

6

10

-4

6

14.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor

8

1

3

4

9

16

-7

6

15.

Karbel Karaköprü Belediyespor

7

1

3

3

4

12

-8

6

16.

Sultanbeyli Belediyespor

10

1

2

7

5

15

-10

5

17.

Kozanspor FK

6

1

1

4

5

9

-4

4

11.Hafta Maç Programı

29/11/2020

13:00

Bergama 14 Eylül Stadı

Bergama Belediyespor

  -  

Bayrampaşa

29/11/2020

13:00

Kırıkkale Başpınar Stadı

Kırıkkale Büyük Anadoluspor

  -  

Silivrispor

29/11/2020

13:00

Ordu 19 Eylül Stadı

52 Orduspor FK

  -  

Düzcespor

29/11/2020

13:00

Muğla Atatürk Stadı

Muğlaspor

  -  

Adıyaman 1954 Spor

29/11/2020

13:00

Sultanbeyli Gölet Sahası

Sultanbeyli Belediyespor

  -  

Alanya Kestelspor

29/11/2020

13:00

Dağılgan Stadı

68 Aksaray Belediyespor

  -  

Karbel Karaköprü Belediyespor

29/11/2020

13:00

Kelkit İlçe Stadı

1954 Kelkit Belediyespor

  -  

Bursa Yıldırımspor

29/11/2020

13:00

Alemdağ Stadyumu

Modafen FK

  -  

Siirt İl Özel İdare

 

NOT:DÜZCESPOR 10 .HAFTAYI BAY GEÇTİ.DÜZCESPOR GELECEK HAFTA ORDUSPOR DEPLASMANINA GİDECEK

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 3.LİG, 4.GRUPTA, GÜNÜN, MAÇLARI, TAMAMLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı