Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 21:33
 
AK Parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı Düzce'ye Geldi
AK Parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, bir dizi temaslarda bulunmak için ilimizi ziyaret etti.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
AK Parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı Düzce'ye Geldi

AK Parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, bir dizi temaslarda bulunmak için  Düzce'yi ziyaret etti.

Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı Ziyaretler Kapsamında, İl Başkanı Mustafa Keskin,  Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, İl yönetim kurulu Üyeleri Kaynaşlı İlçe Başkanı Oktay Canım, Kaynaşlı Belediye Başkanı ve Adayı Erol Bayraktar ve ilçe teşkilat mensupları ile birlikte Süperlit Boru Fabrikası ve Anlaş Lastik Fabrikasını ziyaret ederek Fabrika çalışanları ile bir araya gelerek hasbihal ettiler.

Akabinde Kaynaşlı Belediyesini ziyaret eden Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı ile birlikte, Kaynaşlı Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Çalışmaları ve seçim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra Durmuşoğlu tesislerinde düzenlenen Gençlerle Buluşma toplantısına katılım sağlayan Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, İl Başkanı Mustafa Keskin Kaynaşlı Gençleri ile sohbet ettiler.

Ziyaretler Kapsamında İl Başkanlığını ziyaret eden Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, İl Başkanı Mustafa Keskin Milletvekili Fahri Çakır İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ile birlikte bir araya gelip, teşkilatlar hakkında bilgiler aldı. İl Başkanı Mustafa Keskin’den 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında Seçim Çalışmaları hakkında da bilgiler aldı.

Son olarak İnter Düzce Mobilya Fabrikasını ziyaret eden Grup Başkanımız Mehmet Naci Bostancı, Fabrika Yöneticileri ve Fabrika personelleri ile bir araya geldi. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AK, Parti, Grup, Başkanı, Mehmet, Naci, Bostancı, Düzce'ye, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı