Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Temmuz 2016 - Cuma 21:23
 
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanları Düzce’ye Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ile Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, Düzce’ye ziyaret gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanları Düzce’ye Geldi

İlk olarak teşkilatta ağırlanan Yerel Yönetimler Başkanları ardından Düzce Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in yatırım ve projeleri hakkındaki sunumunu izledi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ve Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, Düzce’yi ziyaret etti. AK Parti İl Başkanlığı parti binasında karşılan Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’ya İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce hakkında kısa bir bilgi verdi. Teşkilattaki karşılamaya Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Bölge Koordinatörü Mehmet Ali Okur, İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Ana Kademe Başkanlar ve üyeler katıldı.

AK Parti Düzce İl Başkanlığında konuşan Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Nice’de yaşanan terör olaylarından dolayı Fransa’ya başsağlığında bulundu. Kaya, “Fransa Charlie Hebdo'yu yaşadı, 50'ye yakın dünya lideri oradaydı. Teröre karşı bir tavır ortaya koydular. Biz aynı tavrı gerek Ankara, gerek İstanbul gerekse diğer farklı noktalarda yaşadığımız dramlarda kaybettiğimiz insanlarımız için dünyadan aynı sesi beklerken, Türkiye’deki terör eylemlerini ortaya koyanlara devlet binalarının yanına çadır kurmalarına izin verildi. Terörü lanetliyoruz. Terörün dini, dili, ırkı ne olursa olsun lanetlenmesi gerektiğinin özellikle altını çizerek ifade edelim” dedi.

Teröre destek veren belediyeler hakkında da konuşan Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, “Teröre karşı verdiğimiz mücadelenin sonunda geldiğimiz nokta o ki, Türkiye'de aymazlık o kadar ileri gitti ki, belediyelerimiz maalesef terörü kamu kaynaklarından finanse etme açısından, personel istihdamıyla, örtülü destek vermek, gerekse bizzat araçlarında terörün bombalarını silahlarını taşımayı ki bunlar affedilecek şeyler değildir. Bugün belediyelere kayyum atanmasının altıdan yatan nedenlerden birisi de budur. Bunu asla kabul etmemiz mümkün değil. Temenni ediyorum ki dünya artık teröre karşı terörü desteklemekten vazgeçmeli ve topyekûn hani dil hangi ırk hangi bölgeden olursa olsun ona karşı bir duruş sergilemeliyiz.  Ülkemizin ve bütün dünyanın huzuru için buna ihtiyaç var” diye konuştu.

Düzce’ye hem yerel yönetimleri hem de siyasi çalışmaları gözden geçirmeye geldiklerini ifade eden Kaya, “Biz bugün burada belediye çalışmalarımız ağırlıklı olarak hem de siyasi çalışmalarımızı hep birlikte gözden geçireceğiz,  daha iyi neler yapabiliriz diye. Geliş gayelerimizin temel nedenlerinden birkaç tanesini ifade edersek, diğer şehirlerimizde yapılan güzel şeyleri buraya aktarabilir miyiz, buradakileri başka şehirlere taşıyabilir miyiz diye konuşacağız. 2015 yılı itibariyle bin 397 belediye 100 milyar liranın sahibi olarak duruyor. Çok ciddi bir kaynak kullanılıyor. Bunun AK Parti açısından disiplinli, doğru kullanılması ve şehirlerimizin imarı geleceği açısından iyi kullanılması ile ilgili hep birlikte takip etmek ve belediyelerimiz bu anlamda disipline olmasıyla ilgili gayretlerimizi sürdürmemiz lazım” ifadelerinde bulundu.  

Teşkilatla sohbet ettikten sonra toplu fotoğraf çektiren Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Düzce Belediyesine geçti.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından çiçekle karşılanan Kaya’ya ve Şeker’e hediye takdim edildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’nın konuşmasının ardından Encümen Odasına geçilerek Belediye Başkanı Mehmet Keleş, belediyenin yaptığı ve yapmakta olduğu çalışmaları anlatan sunumu yaptı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Yerel, Yönetimler, Başkanları, Düzce’ye, Geldi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanları Düzce’ye Geldi
Yorumlar
Haber Yazılımı