301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 14:10
 
AKÇAKOCA ÇÖZÜM SINIFI EVE GETİRDİ
Akçakoca Çözüm Eğitim Kurumları, öğrencilerin eğitim hayatının aksamaması için uzaktan eğitim-öğretim platformlarını devreye soktu. İlçenin tek kurumsal eğitim markası olan Çözüm, açıldığı günden bugüne yaptığı başarılı çalışmalarıyla eğitim alanında adından söz ettirmeye devam ediyor
DÜZCE YEREL HABER Haberi
AKÇAKOCA ÇÖZÜM SINIFI EVE GETİRDİ

Koronavirüs salgını nedeniyle okulların geçici olarak kapatılması sonrası Akçakoca Çözüm Eğitim Kurumları, öğrencilerin eğitim hayatının aksamaması için uzaktan eğitim-öğretim platformlarını devreye soktu. İlçenin tek kurumsal eğitim markası olan Çözüm, açıldığı günden bugüne yaptığı başarılı çalışmalarıyla eğitim alanında adından söz ettirmeye devam ediyor.

Okulların kapatılmasının hemen ardından altyapı hazırlıklarını çok kısa bir sürede tamamlayarak internet üzerinden online ders anlatımı, soru çözümü, ödev ve sınav sistemini uygulamaya koydu. Aynı zamanda hafta başından itibaren branş öğretmenleriyle öğrencilerin aynı platformda interaktif etkileşimli ders işlemesini sağlayacak uzaktan eğitim sistemini başlatan Akçakoca Çözüm Eğitim Kurumları, online sistem sayesinde sesli ve görüntülü olarak yapılan bu çalışmada aynı zamanda öğrencilerin derslere katılıp katılmadıklarını da tespit edilerek velilere bu konuda velilere bilgi aktarımı yapılıyor. Kurum ve öğrenciler için verimli olan söz konusu bu uygulamanın virüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerin son bulacağı güne kadar aralıksız ve periyodik bir şekilde devam edeceği belirtildi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AKÇAKOCA, ÇÖZÜM, SINIFI, EVE, GETİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı