301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Ekim 2018 - Cuma 21:03
 
AKÇAKOCA’DA BÜTÜN KÖYLER ASFALTLANIYOR
Akçakoca ilçesi Köylere Hizmet Getirme Birliği tüm köy yollarının asfalt dökümü dahil bakım onarım ve yama çalışmalarına devam ediyor.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
AKÇAKOCA’DA BÜTÜN KÖYLER ASFALTLANIYOR

Akçakoca  ilçesi Köylere Hizmet Getirme Birliği tüm köy yollarının asfalt dökümü dahil bakım onarım ve yama çalışmalarına devam ediyor. . İGM Encümeni Mustafa Kalayıcı ve AK Parti İlçe Dergah Akça köy yollarının asfaltlanma çalışmalarının devam ettiğini ve   çalışmaların Şuan Yenice Hemsin -Kalkın sapagına kadar 6.5 km çalışma devam ettiğini söylediler. Sıcak asfaltın en kıza zamanda bitirileceğini ifade eden İl Özel İdare Encümeni Akçakoca’lı  Mustafa Kalayıcı ,” Hava şartları çok sertleşmeden hızlı bir şekilde bitirmek istiyoruz. Hemşerilerimiz Kışında bu yolu kullanabilsin istiyoruz.Çalışmalarımız birkaç gün içinde bitecek inşallah. Vatandaşlarımız bu kış boyu rahat bir şekilde bu yolu kullanacaktır.Biliyorsunuz daha önceleri 28 km lik Dogancı- Fakıllı Çicekpınar- Deredibi Kurukavak –Küpler,Kirazlı- Kurugöl köylerinin Asfaltlama çalışmalarını tamamlamıştık. Süratli bir şekilde tüm eksiklerimiz tamamlayacağız. İl Özel İdaremiz tüm olanaklarını seferber etti" dedi

Yol çalışmalarını Düzce milletvekili Ayşe Keşir Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AKÇAKOCA’DA, BÜTÜN, KÖYLER, ASFALTLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı