301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2019 - Salı 19:43
 
Akçakoca’da Büyük Miting…
Akçakoca Cumhuriyet Meydanında AK Parti İlçe teşkilatı tarafından Büyük Miting düzenlendi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Akçakoca’da Büyük Miting…

 

Akçakoca Cumhuriyet Meydanında AK Parti İlçe teşkilatı tarafından Büyük Miting düzenlendi.

Akçakoca’daki büyük mitinge AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin,  Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe teşkilat mensupları ve vatandaşların yoğun katılımı ile Akçakoca Mitingi gerçekleştirildi.

 

Büyük bir katılımın gerçekleştiği miting öncesinde merkez camisi önünde toplanan AK Parti teşkilat üyeleri, partililer ve vatandaşlar mehteran takımı eşliğinde Cumhuriyet Alanı’na geldiler.

Kısa bir mehteran gösterisinin ardından AK Parti ilçe başkanı Dergah Akça alkışlar içerisinde platforma çıktı.Akça açılış konuşmasında,son günlerde kendilerine yönelik bazı spekülasyonlara parmak basarak,bunlar olmamalıydı,bunlar çok çırkın şeyler.oysa bızler Akçakoca’da birbirimizi kucaklamalıydık.Daha önce partimizde görev alanlar şimdi bakıyorum,başka partilere kaymış durumdalar,bunlar etik değil.Akça belediye başkanı Yemenici içinde 5 yılda çok büyük işler yaptığını,eğer tekrardan görev verildiğinde yep yeni projelerle Akçakoca’nın olması gereken yerlere getireceklerini,Yemenici için Akçakocalılardan destek istedi.

Daha sonra sahneye belediye başkan adayı Cüneyt Yemenici çıktı.Yemenici halkı selamlayarak başladığı konuşmasında , “Çıktığımız bu yeni yolculukta beni yalnız bırakmadığınız için size minnettarım.” dedi.

Yemenici “Büyük bir yürüyüşe çıktık, bize inandınız, sizlere projeler vaat ettik. ‘5 yıl boyunca Akçakoca’ya birlikle hizmet edelim’ dediniz. Bu şerefli onuru bana verdiğiniz için size binlerce kez teşekkür ediyorum. Ne söz verdiysek yerine getirdik. Gece demeden gündüz demeden Akçakoca için varımızı yoğumuza kattık. 200 milyon liralık yatırım gerçekleştirdik. İlçemize sizler için, çocuklarımız için, geleceğimiz için çalışmaya tam hız devam edeceğiz.” dedi 

Yemenci konuşmasının sonunda şunları ilave etti,5 yıl içersinde hep birlikte çok büyük hizmete imzaattık,eğer 5 yıl daha tekrar görev verdiğinizde kaldığımız yerden devam edeceğiz.Akçakoca için çok şeyler yaptık,yapacağızda. Geleceğin Akçakoca’sında sizlerle birlikte el ele, gönül gönüle huzurlu ve mutlu günlere inşallah,Memleketişi Gönül işidir. Değerli hemşehrilerim. İyi ki varsınız” dedi…
Yemenici’nin ardından mikrofonu alarak coşkulu kalabalığa seslenen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ile Vekiller Ayşe Keşir ve Fahri Çakır, Başkan Cüneyt Yemenici’nin kentin gelişmesi adına çok önemli çalışmalara imza attığını vurgulayarak, 31 Mart’ta Akçakoca’da sandıklardan en yüksek oyu beklediklerini vurguladı.

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Akçakoca’da, Büyük, Miting…,
Yorumlar
Haber Yazılımı