AKÇAKOCA’DA CENEVİZ MANAVINA YOĞUN İLGİ
Haber
08 Şubat 2020 - Cumartesi 11:01
 
AKÇAKOCA’DA CENEVİZ MANAVINA YOĞUN İLGİ
Akçakoca Soğuksu Caddesi Pazar Yolunda Eski Demmar Marketin Olduğu Yerde Açılan Ceneviz Manavı Uygun Fiyat Politikasıyla Açıldığı İlk Günden Beri Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Devam Ediyor.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
AKÇAKOCA’DA CENEVİZ MANAVINA YOĞUN İLGİ

 

Akçakoca Soğuksu Caddesi Pazar Yolunda Eski Demmar Marketin Olduğu Yerde Açılan Ceneviz Manavı Uygun Fiyat Politikasıyla Açıldığı İlk Günden Beri Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Devam Ediyor. Açıldığı günden beri  müşteri akınına uğrayan mağazada yok yok.. Durmuş Özdemir ve Ferhat Durdu ortaklığı tarafından hizmet vermeye başlayan Ceneviz manavı, müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla enflasyonu adeta sıfırlıyor. Pazar fiyatlarıyla ve büyük marketlerle rekabet ettiklerini söyleyen mağaza sahipleri, Akçakocalıların pazarda buldukları tazelik ve uygun fiyatı sağladıklarını söylüyor.  Manavın adeta müşteri akınına uğradığını söyleyen yetkililer, vatandaşa kaliteli ürünleri ucuz fiyata sağladıklarını ve sürümden kazanmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Akçakoca’daki tüm sebze ve meyve fiyatları Ceneviz Manavı nedeni ile Tepetaklak olurken, herkese ve her kesime örnek oldu .Fakir fukara biraz olsun rahat nefes aldı .Günün her saati dolup taşan en az 15 çalışanı ile hizmet veren ucuz fiyatlarıyla nazik ve terbiyeli çalışanlarıylataze ve bol çeşitli sebze ve meyveleriyle göz kamaştıran Ceneviz Manavı sizleri meyve ve sebze reyonuna  bekliyor

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AKÇAKOCA’DA, CENEVİZ, MANAVINA, YOĞUN, İLGİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı