301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Şubat 2020 - Cumartesi 11:21
 
AKÇAKOCA’DA ÇÖZÜM DERSANESİNE İLGİ BÜYÜK
Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları, eğitim sektöründe 25 yıllık birikimi ile eğitim sektörüne yeni markalar kazandırmaya devam ediyor..
DÜZCE YEREL HABER Haberi
AKÇAKOCA’DA ÇÖZÜM DERSANESİNE İLGİ BÜYÜK

 

Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları, eğitim sektöründe 25 yıllık birikimi ile eğitim sektörüne yeni markalar kazandırmaya devam ediyor..

Akçakoca’da Eğitim Kurumu denildiğinde  Özel Çözüm  Eğitim Kurumu olarak liselere hazırlık ve üniversiteye hazırlık konusunda yılların verdiği tecrübe ile hizmet veriyor

Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları Müdürü Muhammet Çakan, özel eğitim alanında; Akçakoca’da Bilimsel, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışıyla eğitimcilik camiası içerisinde iddialı bir kurum oluşturuyor olmanın heyecanı içerisinde olduklarını söyledi.15 kişiden oluşan uzman eğitimci kadrosuyla kapılarını Akçakoca’da öğrencilere açan  Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları müdürü Muhammet Çakan şu açıklamayı yaptı

GELİN BİRLİKTE BAŞARALIM

Başarı basamaklarını tırmanırken Çözüm desteği almanın tam zamanı. Öğrencinin kapasitesi ne kadar iyi olursa olsun iyi bir eğitim ve öğretim almadan bu maratonda başarılı olması beklenemez. Öğrenci, öğrenmek için büyük bir heves ve istek duyacak ve azimli olacaktır. Gerisi ise bizim ve velilerin işidir. Bu açıdan Çözüm Eğitim Kurumu denildiğinde biz tercih eden öğrencilerimize ve velilerimize vaadimiz şudur: En iyiyi istiyorsanız onu size vermeye hazırız. Çünkü işimizi ve öğrencilerimizi seviyoruz. Onları yükseköğretime hazırlama aşamasında, dünyadaki eğitim sistemlerinden geri kalmayacak şekilde bilgili donanımlı öz güveni yüksek ve başarılı insanlar yapmak, topluma yararlı bireyler haline getirmek istiyoruz.

MEZUNLAR İÇİN DERSHANE SEÇİMİ

Üniversiteye hazırlık döneminde mezuna kalan öğrencilerin üzerinde en çok düşündükleri detaylardan olan Eğitim Kurumu seçimiüniversiteye hazırlık sürecinde son derece önemlidir. Akçakoca’da yaşayan mezun öğrenciler, Eğitim Kurumu seçim sürecinde hocalarından ya da arkadaşlarından bilgi alarak kendileri için en iyi Eğitim Kurumu seçmeye özen gösterirler. Son derece stresli bir süreç olan sınava tekrar hazırlık sürecinde, mezunlar için dershane seçmenin önemi inkar edilemez. Bu bağlamda özellikle Akçakoca’da yaşayan ve sınava tekrar hazırlanan öğrencilerin mezunlar için Eğitim Kurumları seçeneklerini iyi değerlendirmesi gerektiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Akçakoca’da mezunlar için Eğitim Kurumları seçenekleri  olmasına rağmen Çözüm Özel Öğretim Kursu, öğrencilere üst düzey bir öğretim deneyimi sunar. Çözüm Özel Öğretim Kursu, özellikle üniversite sınavına tekrar hazırlanan öğrencilere detaylandırılmış hazırlık programları ile destek verir. Mezun öğrenciler için Eğitim Kurumları  arasında yer alan en iyi seçeneklerden olan Çözüm Özel Öğretim Kursu, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak eğitim standartlarını yükseltmeye odaklanır. Bunun yanı sıra Çözüm Özel Öğretim Kursu, mezun öğrencilere yönelik sistemli deneme ve test uygulamalarıyla eğitim kalitesini de arttıran programlara sahiptir.

Mezunlar için Eğitim Kurumları programları, aynı şekilde öğrencilerin düzenli olarak müfredat tekrarı yapmalarına olanak veren programlarıyla öne çıkar. Hem sayısal hem sözel derslerde, öğrencinin performansını artırmak adına öğrenciyi farklı kaynaklardan çalışmaya yöneltir. Aynı şekilde mezun Eğitim Kurumu öğrencilerin yeniden yaşadıkları sınav stresini başarılı bir şekilde yönetmelerine olanak veren programlar da uygulamaktadırlar.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AKÇAKOCA’DA, ÇÖZÜM, DERSANESİNE, İLGİ, BÜYÜK,
Yorumlar
Haber Yazılımı