301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 19:15
 
Akçakoca’da dershane denildiğinde Özel Çözüm Eğitim Kurumu Geliyor
Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları, eğitim sektöründe 25 yıllık birikimi ile eğitim sektörüne yeni markalar kazandırmaya devam ediyor.Bu kapsamda Akçakoca’da eğitim alanında büyük tecrübeleri ve hedefiyle eğitime devam ediyor.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Akçakoca’da dershane denildiğinde  Özel Çözüm  Eğitim Kurumu Geliyor

Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları, eğitim sektöründe 25 yıllık birikimi ile eğitim sektörüne yeni markalar kazandırmaya devam ediyor.Bu kapsamda Akçakoca’da eğitim alanında büyük tecrübeleri ve  hedefiyle eğitime devam ediyor.

Akçakoca’da dershane denildiğinde  Özel Çözüm  Eğitim Kurumu olarak liselere hazırlık ve üniversiteye hazırlık konusunda yılların verdiği tecrübe ile hizmet veriyor .  Çünkü başarıları, öğrencilere yaklaşımı ve profesyonel koçluk hizmetleri, ile öz güveni veriyor.  Öğrencinin konuları ezbere değil en iyi şekilde kavraması, bol soru çözmesi, öğrenmede karşılaştıkları güçlükleri yenmeyi öğrenmesini sağlanmaktadır. Her insan yeterince dikkat ve ilgi gösterdiğinde, her türlü öğretimi ve eğitimi alabilecek kapasitededir. Biliniyor ki kaliteli bir üniversite hazırlık evresinin ardından başarının gelmesi kesindir.

Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları Müdürü Muhammet Çakan, özel eğitim alanında; Akçakoca’da Bilimsel, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışıyla eğitimcilik camiası içerisinde iddialı bir kurum oluşturuyor olmanın heyecanı içerisinde olduklarını söyledi.15 kişiden oluşan uzman eğitimci kadrosuyla kapılarını Akçakoca’da öğrencilere açan  Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları müdürü Muhammet Çakan şu açıklamayı yaptı:

Eğitim sektöründe 25 yıllık tecrübemizden öğrendiğimiz şeylerden biri, bu inancı referans alarak daima başarıyı hedeflememizdir. Sevgili öğrenciler, zaman sizin için de bizim için de çok önemlidir. Sizleri zor bir maratona hazırlıyoruz. Okulda evde ve dershanede geçirdiğiniz zamanı nasıl daha verimli kullanabilirsiniz? Biz Akçakoca’da dershane denildiğinde ilk akla gelen dershanelerden biri olarak yönetimimizle ve uzman öğretmenlerimizle, size bunu öğretiyoruz. Ders çalışma alışkanlıklarınızı yeniden düzenliyoruz. Öğrencilerin kendi potansiyellerini ortaya çıkarmasını sağlamaya çalışıyoruz. Her biriniz bir cevhersiniz ve biz içinizde ki o cevheri ortaya çıkarıyoruz.

En önemli aşamalardan biri de, uzun bir çalışma döneminden sonra öğrencilerimize mesleklerini seçerken destek olmaktır. Hayatınızın geri kalan tüm zamanlarını seçtiğiniz meslekle uğraşarak geçireceksiniz. Yatkın olduğunuz ve zevk aldığınız meslekler edinmeniz için, yolunuzun önündeki duraklardan biri olan yüksek öğretime geçiş noktasında sizlere deneyimli hocalarımızla en iyi rehberlik hizmeti veriyoruz. Akçakoca’da dershane olarak hem sizlerle hem de velilerinizle, gelişen bilim ve teknolojinin nimetlerinden yararlanarak iletişim halinde en kaliteli eğitimi vermeye devam ediyoruz.”dedi

Akçakoca Özel Çözüm Eğitim Kurumları Osmaniye Caddesi, Kapalı Pazar yeri, Pazvant apartmanında bulunan adresinde toplam 1000 metrekarelik bir alanda 9 derslik, 1 kütüphane, 1 akıl oyunları sınıfıyla yeni eğitim öğretim döneminde hizmet veriyor.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Akçakoca’da, dershane, denildiğinde, , Özel, Çözüm, , Eğitim, Kurumu, Geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı