301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 13:13
 
AKÇAKOCA EMNİYETİ SAYESİNDE, RAHAT VE HUZURLU UYUYORUZ…
Çin'in Wuhan kentinde çıkan ve tüm dünyayla birlikte ülkemizde de görülen korona virüs (covid-19) ile mücadele dört koldan sürdürülüyor.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
AKÇAKOCA EMNİYETİ SAYESİNDE, RAHAT VE HUZURLU UYUYORUZ…

Çin'in Wuhan kentinde çıkan ve tüm dünyayla birlikte ülkemizde de görülen korona virüs (covid-19) ile mücadele dört koldan sürdürülüyor.

Bu kapsamda bütün bakanlıklar ortak çalışmalar yapıyor ve vatandaşların sağlığı için takdir toplayan kararlar alıyorlar.

Bu kapsamda  Düzce Akçakoca Emniyet Müdürlüğü ekipleri,Vatandaşların daha emniyetli bir şekilde olmaları için çaba sarf ederek ilçe genelinde özverili bir çalışmalar yaparak. Akçakoca bölgesinde yaptıkları denetimlerle vatandaşlara huzur veriyor. Trafik ekipleri yaptıkları denetimlerde,sokağa çıkma yasağı kapsamındaki çalışmaların yanı sıra , araç, şahıs GBT sorgulaması yaparken sürücülerde de alkol kontrolleri yapıyor..Akçakoca emniyet müdürlüğü ekiplerinin sağduyu ve özverili çalışmaları sonucunda halkımız rahat ve huzuru olarak evlerinde istirahat ediyorlar. Bizlerin Emniyetini karşılayan emniyet güçlerimiz de yürekten bir dua ve alkışı hakediyorlar.

Onların uyarılarına uyalım, tedbirimizi alalım

Tüm Türkiye'de olduğu gibi AKÇAKOCA'da da emniyet güçleri vatandaşların hem güvenliğini hemde sağlığını korumak için var güçleriyle çalışıyor. Korona virüs salgınının çoğalmaması ve halkın sağlığını tehlikeye düşürmemesi adına kalabalık ortamlarda bire bir yakın temaslardan kaçınılması gerektiğini konusunda uyarılar yapan emniyet güçlerinin uyarılarını da lütfen dikkate alalım.

.

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AKÇAKOCA, EMNİYETİ, SAYESİNDE,, RAHAT, VE, HUZURLU, UYUYORUZ…,
Yorumlar
Haber Yazılımı