AKÇAKOCA’LI ABİ KARDEŞ BİRBİRİNE RAKİP OLDULAR
Haber
21 Aralık 2020 - Pazartesi 17:04
 
AKÇAKOCA’LI ABİ KARDEŞ BİRBİRİNE RAKİP OLDULAR
İlimizi erkekler 1. Voleybol liginde temsil eden Global Connect Travel Düzce takımının başarılı oyuncusu Alperen Aydın Saint Joseph takımında forma giyen kardeşi Emircan Aydın ile bir kez daha rakip oldu.
SPOR Haberi
AKÇAKOCA’LI ABİ KARDEŞ BİRBİRİNE RAKİP OLDULAR

İlimizi erkekler 1. Voleybol liginde temsil eden  Global Connect Travel Düzce takımının başarılı oyuncusu Alperen Aydın  Saint Joseph takımında forma giyen kardeşi Emircan Aydın ile bir kez daha rakip oldu.

GCT Düzce erteleme maçında rakibi İzmir temsilcisi Saint Joseph’e 3-0 yenildi. Saint Joseph  forması  giyen Emircan Aydın başarılı bir maç çıkarttı. Yüksek öğrenimine İzmir’de devam ettiğini söyleyen Emircan Aydın “Ağabeyimle geçtiğimiz sezonda rakip olmuştuk. Bir sezonluk aranın ardından tekrar karşı karşıya geldik. Ben yüksek öğrenimime devam ediyorum ve aynı zamanda Önce Arkas ardından Saint Joseph forması giyiyorum. İnşallah bir gün ağabeyimle birlikle aynı takımda forma giyerim”dedi. 8 maç sonra takımının maç kaybettiğini söyleyen GCT Düzce takımının başarılı oyuncusu Alperen Aydın’da “Kardeşimle rakipte olsak birlikte oynamak güzeldi. Geçtiğimiz sezon rakibimizi Düzce’de 3-2 yenmiştik.Hedefimiz bundan sonraki maçları  kazanmak”dedi.

Kenan Işık

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AKÇAKOCA’LI, ABİ, KARDEŞ, BİRBİRİNE, RAKİP, OLDULAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı