301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Mart 2020 - Cumartesi 13:52
 
AKÇAKOCA OTOGARI KAPATILDI
Akçakoca Kaymakamlığından Yapılan Açıklamada "İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün Koronavirüs Tedbirleri/Otobüs Seferleri konulu Genelgeleri ile İller arası otobüs seferleri 28.03.2020 tarihi 17:00'den itibaren ancak valiliklerin izni ile yapılabilecektir."denildi
DÜZCE YEREL HABER Haberi
AKÇAKOCA OTOGARI KAPATILDI

Akçakoca Kaymakamlığından Yapılan Açıklamada "İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün Koronavirüs Tedbirleri/Otobüs Seferleri konulu Genelgeleri ile İller arası otobüs seferleri 28.03.2020 tarihi 17:00'den itibaren ancak valiliklerin izni ile yapılabilecektir.

Bu kapsamda yapılan açıklamada "Tedavi ihtiyaçları nedeniyle doktor kararıyla sevk edilen, birinci derece yakınları vefat eden veya ağır hastalığı olanlar ile özellikle son on beş gün içerisinde gelmiş olduğu yerde kalacak yeri bulunmayan vatandaşların şehirlerarası yolculuk yapması Valilik/Kaymakamlık izni ile gerçekleştirilebilecektir.
İller arasında seyahat etmesi zorunlu olan vatandaşlar, kaymakamların koordinesinde oluşturulacak Seyahat İzin Kurulu’na başvurarak seyahat belgesi düzenlenmesi talebinde bulunacaklardır. Talebi uygun görülenlere kurul tarafından seyahat güzergâhı ve süresini de içerecek şekilde "şehirlerarası otobüs seyahat izin belgesi" belgesi düzenlenecektir.
Şehirlerarası otobüs Seyahat Belgesi düzenlenenlerin seyahatleri ,Düzce İli Otogarından planlaması yapılacak olup Akçakoca İlçesi Otogarı şehirler arası yolcu taşımacılığına kapatılmıştır.
İl içi yolcu taşımacılığı yapan araçlar kapsam dışında olup sefer sayıları ve planlamasını firma sahipleri koronavirüs tedbirleri doğrultusunda yapacaklardır."denildi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AKÇAKOCA, OTOGARI, KAPATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı