Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 23:12
 
Akçakoca Sapağında Osmanlı Ekmek Fırını Açılışı Yapıldı.
Akçakoca’da iş adamı İsmail Öztürk tarafından ,Akçakoca Sapağında Ereğli Caddesi üzerinde "Osmanlı Köy Butik Ekmek Fırını" açılışı yapıldı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Akçakoca Sapağında  Osmanlı Ekmek Fırını Açılışı Yapıldı.

 

Akçakoca’da iş adamı İsmail Öztürk tarafından ,Akçakoca Sapağında Ereğli Caddesi üzerinde  "Osmanlı Köy Butik Ekmek Fırını" açılışı yapıldı.

 

Bugün saat 14.00te Akçakoca sapağı Akçakoca -Ereğli Karayolu üzeri Ereğli caddesi Temar Petrol karşısında yapılan Osmanlı Butik Ekmek Fırının açılışına  Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü  Zeki YILDIRIM,eski belediye başkanı Cüneyt Yemenici,İlçe müftüsü Şaban Soytekinoğlu,SGK ilçe müdürü Gazi Yanar ın yanı sıra kalabalık vatandaş topluluğu katıldı İlçe müftüsü Şaban Soytekinoğlu nun okuduğu duadan sonra açılış kurdelesini  Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü  Zeki YILDIRIM kesti . Son derece modern Osmanlı Butik Ekmek Fırınını gezen kalabalığın,hem modern fırına hem Osmanlı dönemine ait tatların yer aldığı ekmekler  ilgi odağı oldu. Daha sonra misafirlere yemek ikramınında bulunuldu

İşletme sahibi İsmail Öztürk  Fırınla ilgili şunları söyledi 10  değişik çeşit ekmek üretilen Osmanlı Fırınında, Osmanlı dönemine ait tatları bulmak mümkün olacak.  Köy ekmeği, tam buğday ekmeği, Osmanlı ekmeği, çavdar ekmeği bunların arasında yer alıyor. Sektör kabuk değiştirmeye başladı. Çeşit her geçen gün artıyor. 10 sene içinde sektör butik fırıncılığa doğru hızla ilerliyor.

Son derece modern Osmanlı Butik Ekmek Fırınımızda, önemsediğimiz en önemli madde elbette hijyen. İmalathaneden tezgaha kadar her şeyin düzenli,, temiz, bakımlı olması şart. Bunun yanında birlikte çalıştığınız personel de önem taşıyor. Biz aile ortamında iş yapıyoruz. Bugün bu sektörde üretim yapan tüm esnafların kendine özgü bir farkı vardır mutlaka. Ürün çeşitliliğinin yanında mamullerimizi seçerken de çok dikkat ediyoruz. En iyisini kullanmaya gayret ediyoruz. Su mesela, basit bir şeydir ama suyun bile klorunu alıp, hamura öyle katıyoruz. Daha sağlıklı ekmek üretmek için yapıyoruz bunu. Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor.”dedi

Akçakoca sapağı Temar Petrol karşısında  açılan Osmanlı Butik Ekmek Fırını siz değerli müşterilerini bekliyor

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Akçakoca, Sapağında, , Osmanlı, Ekmek, Fırını, Açılışı, Yapıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı