301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 11:27
 
ATATÜRK CADDESİNDEKİ LED AYDINLATMALAR S.O.S VERİYOR
Akçakoca’nın en işlek caddelerinden Atatürk caddesine eski belediye başkanı Cüneyt Yemenici tarafından yüz binlerce lira para harcanarak yaptırılan dekoratif LED aydınlatmalar karanlığa gömüldü.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
ATATÜRK CADDESİNDEKİ LED AYDINLATMALAR S.O.S VERİYOR

 

Akçakoca’nın en işlek caddelerinden Atatürk caddesine eski belediye başkanı Cüneyt Yemenici tarafından  yüz binlerce lira para harcanarak yaptırılan dekoratif LED aydınlatmalar karanlığa gömüldü.

 Çuhallı sahilinden başlayarak Çınar Caddesi ve Esentepe bölgesine yapılan dekoratif aydınlatmalar S.O.S veriyor. Cadde üzerinde bulunan LED lambaların direklerinden Elektrik kabloları kopmuş aşağı doğru sarkmış durumda bulunuyor.Büyük bir tehlike arz eden kablo uçların açık olduğu ve tehlike saçtığı görülürken,bazı araçlarda bunların yanına park etmeleri pes dedirtiyor.Atatürk caddesinde bulunan resnafların duyarsızlığı ise işin başka bir boyutu.Poyraz fırtınasına dayanamayan aydınlatmaların bazıları çalışırken bazılarının da sert rüzgâr nedeniyle bozulduğu Aydınlatmalar için,bazı kesimlerin ağır eleştirilerine maruz kalmıştı. “ Işıkların ekonomik ömrü uzun değil”  diyen kimi vatandaşlar,  “ bir yağmur, bir fırtına görsün hemen karanlığa gömülüyor. Bu kadar parayı borçlu bir belediye neon ışıklarına gömmemesi lazım. Bu bir israftır yorumunda bulunmuşlardı.Şimdilerde ise vatandaşlar,yetkililerden bir an önce olayla ilgili çalışmalarının yapılması istendi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ATATÜRK, CADDESİNDEKİ, LED, AYDINLATMALAR, S.O.S, VERİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı