301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 22:08
 
ATSO İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN KATILIM
Akçakoca’nın iş dünyasının temsilcilerini bünyesinde barındıran ATSO’nun (Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası) Diapolis Oteli’nde üyelerine ve protokol mensuplarına verdiği iftara yüksek düzeyde bir katılım vardı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
ATSO İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN KATILIM

400 civarında Oda üyesinin yanı sıra, farklı siyasi partilerin başkan ve yöneticilerinin yer aldığı iftara, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi ile çok sayıda STK temsilcisi de davetli katıldı.

 

ATSO’nun bu seneki iftar programına çevre ve il ve ilçelerin ticaret odalarının her sene olduğundan daha fazla bir katılım gösterdiği dikkatlerden kaçmazken, üniversitenin bazı fakültelerinden dekan ve öğretim üyeleri ile, bazı yargı mensupları ve bazı kamu kurumlarının il müdürleri de iftarda yer aldı. 

İftar yemeğinin yenmesinin ardından kürsüye çıkan Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant davetlilere ve üyelere seslendi.

 

Pazvant yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

”OSB, malum ekonomik nedenlerle durağan seyrediyor. Bunun dışında 3 farklı OSB kurma çalışmamız da olacak. Akçakoca fındığının coğrafi işaretini aldık. Ziraat Odası ve Kaymakamlık işbirliği ile iyi tarım uygulaması çalışması yapmaktayız. Eğitim programlarımız aynı heyecan ve şevkle devam ediyor. Katıldığınız için bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Başkan Pazvant’ın konuşmasının ardından kürsüye davet edilen İlçe Müftüsü Şaban Soytekinoğlu dua okuyarak bolluk ve bereket temennisinde bulundu.

 

.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ATSO, İFTAR, YEMEĞİNE, YOĞUN, KATILIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı