Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 16:16
 
BAKAN YARDIMCISI DÜZCE'DE
Düzce'nin Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde yaşanan sel ve heyelan afetleri nedeniyle Düzce'ye gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, yetkililerden yerinde bilgiler aldı. Burada kısa bir açıklamada bulunan Çataklı, "Şükür bir can kaybımız veya yaralanma söz konusu değil. Sayın valimizin koordinasyonunda çalışmalar devam ediyor. İlk etapta 500 bin TL'lik yardım çıkarıldı. Bütün zararlar karşılanacak. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu durumu takip ediyor." dedi. Basın açıklamasının ardından Cumayeri'nde sel ve heyelanın vUruduğu bölgeleri yerinde inceleyen Çataklı, ardından beraberindeki heyetle birlikte diğer afetzede ilçemiz Akçakoca'ya geçti.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
BAKAN YARDIMCISI DÜZCE'DE

Düzce'nin Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde yaşanan sel ve heyelan afetleri nedeniyle Düzce'ye gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, yetkililerden yerinde bilgiler aldı.

Burada kısa bir açıklamada bulunan Çataklı, "Şükür bir can kaybımız veya yaralanma söz konusu değil. Sayın valimizin koordinasyonunda çalışmalar devam ediyor. İlk etapta 500 bin TL'lik yardım çıkarıldı. Bütün zararlar karşılanacak. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu durumu takip ediyor." dedi. Basın açıklamasının ardından Cumayeri'nde sel ve heyelanın vruduğu bölgeleri yerinde inceleyen Çataklı, ardından beraberindeki heyetle birlikte diğer sel yüzünden büyük kayıba uğrayan Akçakoca'ya geçti.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: BAKAN, YARDIMCISI, DÜZCE'DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı