301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 14:32
 
BAŞKAN AY MAHALLELERİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay,Mahalle gezi kapsamı içerisinde ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.Başkan Ay bu kez Koçyazı mahallesini ziyaret etti
DÜZCE YEREL HABER Haberi
BAŞKAN AY MAHALLELERİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay,Mahalle gezi kapsamı içerisinde ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.Başkan Ay bu kez Koçyazı mahallesini ziyaret etti.Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam ve Meclis Üyesi Selahattin Sert ile birlikte Koçyazı Mahalle Muhtarı İsmet Mısır’ı ziyaret etti. Mahallemizde yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunuldu.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay,Ayrıca  Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Koçyazı Mahallesinde yapılan dere ıslahı çalışmalarını inceledi. Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam ve mahalle muhtarının da eşlik ettiği inceleme gezisinde muhtardan bilgi alan Başkan Ay “artık yavaş yavaş kış aylarına ve yoğun yağış dönemine girdik. Derenin su debisinin artması an meselesi. Bu anlamda sel ve taşkın risklerini ortadan kaldırmak amacıyla ıslah çalışmalarını hızlı bir biçimde yapıyoruz. Muhtarımızla birlikte yaptığımız incelemede ıslah çalışmalarının olumlu sonuçlar ortaya çıkardığını gördük. Bu çalışmalar hem derenin su kaynağı, debisi hem de çevre sağlığı açısından büyük önem taşıyor” dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: BAŞKAN, AY, MAHALLELERİ, GEZMEYE, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı