301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 20:46
 
Başkan Çam, “Önceliğimiz Yaya Trafiği”
Yığılca Belediyesi tarafından şehir içinde yaya ve araç trafiğini olumsuz etkileyecek yapılar kaldırıldı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Başkan Çam, “Önceliğimiz Yaya Trafiği”

Yığılca Belediyesi tarafından şehir içinde yaya ve araç trafiğini olumsuz etkileyecek yapılar kaldırıldı.

Özellikle yaya kaldırımında bulunan Belediye binasının ve dükkanların merdivenlerinin sökülmesinin ardından kaldırım tekrar yayaların geçişine açıldı.

Orhangazi cami, Merkez cami ve belediye binasının bulunduğu alana dubaların koyulması hem araç parkını önleyecek hem de yayaların rahat yürümelerini sağlayacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Rasim Çam, “Göreve başladığımız andan itibaren önceliğimiz insan diyerek şehir içinde yayaların geçişini engelleyecek alanları kaldırdık. Bu kapsamda merkezin yanı sıra mahallelerimizde de çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşımızın istekleri ve taleplerini dinlenerek Belediye olarak ne yapabilirsek sorunları anında çözüyoruz. Halkımızda çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Son olarak pazaryeri camii ve belediye binasının önünde yaptığımız duba çalışması ile vatandaşlarımızın kaldırımda yürümelerini kolaylaştırdık. İlçemizin en çok trafik akışının sağlandığı alana dubaları koyarak araç trafiği ve parkının olmamasına gayret gösterdik. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

Ahmet Alkan

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Başkan, Çam,, “Önceliğimiz, Yaya, Trafiği”,
Yorumlar
Haber Yazılımı