Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 14:48
 
Başkan Kapoğlu'ndan Miraç Kandili Mesajı
Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu tüm islam aleminin Miraç Kandilini kutladı. Başkan Kapoğlu mesajında içinde ilahi hikmeti ve bereketi barındıran Miraç Kandil'ine bir kez daha erişmenin huzurunu yaşadıklarını söyledi.
SPOR Haberi
Başkan Kapoğlu'ndan Miraç Kandili Mesajı

 

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu tüm islam aleminin Miraç Kandilini kutladı. Başkan Kapoğlu mesajında  içinde ilahi hikmeti ve bereketi barındıran Miraç Kandil'ine bir kez daha erişmenin huzurunu yaşadıklarını söyledi.

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu Miraç Kandili mesajı yayımladı. Başkan Kapoğlu mesajında Tüm islam aleminin Miraç Kandilini kutlayarak şu ifadelere yer verdi; "Miraç, aynı zamanda ilahi emirlere teslim olmakla yüce mertebelere erişmenin ve tüm yolların kapandığının düşünüldüğü anlarda bile kesinlikle başka yolların açılacağı ümidini tazelemenin ve bu ümidi hep canlı ve diri tutmanın bir davetiyesidir. Dolayısıyla insanların ve insanlığın yararına değerler üretmek, düşünmek, sorumluluk yüklenmek, fedakârlık yapmak, paylaşmak, zamanın önemini kavramak ve sürekli teşebbüs halinde olmak vardır. Allah Resulü, Sevgili Peygamberimiz bu gecede izzet, ihsan ve ikram dolu mucizevi bir yolculuk gerçekleştirmiş ve Feyyaz-ı Mutlak olan Cenabı Hakk'la buluşmuştur. Miraç, bu sebepledir ki; rahmet demektir, bereket demektir. İhsan, lütuf, izzet ve ikram kapılarının tüm inananlar için ardına kadar açılması demektir. Böylesine mukaddes bir gecenin; millet olarak, ülke olarak kenetlenmeye, birlik, beraberlik, huzur ve kardeşlik içinde yaşamaya, aydınlık yarınlara el ele, kol kola ve omuz omuza hep birlikte yürümeye vesile olması, en büyük arzumuz ve niyazımızdır. Ümit ediyoruz ki; bu mübarek kandil gecesi, insanımızın gönlünde bu cihette bir coşku oluşturacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Miraç Kandil'inin Alemi İslam'ın birliği, dirliği ve beraberliğine; insanlığın selameti, huzur, barış ve mutluluğuna vesile olmasını temenni ediyor, tüm hemşerilerimizee en kalbi duygularımla kandillerini kutluyorum" dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Başkan, Kapoğlu'ndan, Miraç, Kandili, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı