301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Mayıs 2020 - Pazartesi 12:04
 
Bir Alkış da Polislere
Akçakoca’da sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde polis, belirli noktalardaki uygulama ve kontrollerini sürdürüyor.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Bir Alkış da Polislere

Koronavirüs salgını sonrası alınan tedbirler arasında yer alan kısıtlamaların düzenli yürütülebilmesi Akçakoca İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk talimatları, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Ünsal kontrolünde süren denetimlerde devam ediyor.

Polisin 7/24 uygulaması ile sürdürdüğü çalışmalar kapsamında, özellikle yasaklı günlerde izinsiz araçlar üzerinde sıkını denetimleri dikkat çekiyor.Durdurdukları araçlarda izin belgesini sorgulayan polis, belgesi bulunmayanlara ise cezai işlem uyguluyor.

Ülke genelinde sağlık çalışanlarının gösterdiği özveriye paralel olarak polisin çalışmaları da vatandaşlar tarafından “Bir alkış da Polise” şeklinde dile getiriliyor.Çok özverli bir çalışmaları ile mesailerini harcayan emniyet güçleri,Akçakoca şehir merkezinde farklı noktalarda gerçekleşen denetimlerde; vatandaşların acil  ve zorunlu işleri olmadıkça dışarıya çıkılmaması konusunda uyarılarda bulunuyor. Denetimlerde vatandaşlar hem bilgilendiriliyor hem de korona virüs tedbirleri ile ilgili kontroller yapılıyor

“EMNİYET GÜÇLERİ GECE VE GÜNDÜZ UYGULAMA VE DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR”

Akçakoca Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla gerçekleşen bilgilendirme denetimleri gün boyu devam ediyor.  Akçakoca’da gün boyu sokaklarda ve caddelerde önlem alan emniyet güçleri gece ve gündüz uygulama ve denetimlerini sürdürüyor.    Özellikle sokağa çıkma yasağı gelen 65 yaş ve üstü kişilerin kontrolleri yapılırken;  sahiller, otogar, parklar, banka ve marketlerin önleri ile  haftalık pazarlarında sürekli olarak kontroller yapmakta. Şehir içi ulaşımı yapılan minibüsler ve taksilerde sürekli olarak kontrol edilmekte.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Bir, Alkış, da, Polislere,
Yorumlar
Haber Yazılımı