Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
01 Aralık 2019 - Pazar 21:11
 
Blue Life İnternational Health Service Genel müdürü SEVDA ÇELİK İngiltere’den İstanbul'a geliyor
İngiltere, Yaşayan, Kişisel ve Yaşam Alanında Çok Çok Değerli Meziyetleri Olan İş İnnsanı Sevda Çelik 13 Aralık 2019 da İstanbul'a Geliyor.
GÜNDEM Haberi
Blue Life İnternational Health Service Genel müdürü SEVDA ÇELİK İngiltere’den İstanbul'a geliyor

İngiltere, Yaşayan, Kişisel ve Yaşam Alanında Çok Çok Değerli Meziyetleri  Olan İş İnnsanı  Sevda Çelik 13 Aralık 2019 da İstanbul'a Geliyor.

SEVDA ÇELİK Türkiye'de çok önemli  etkinlik ve Panellere katılacaktır.Haber merkezimize gelen bilgilere  göre İş İnsanı sayın Sevda Çelik uzun zamandır Türkiye ve çeşitli Ülkelerde temas ve görüşmelerde faaliyetlerde bulunmak.

Dünyanın Önde Gelen ve İngiltere Merkezli olan Sağlık Turizmi    Mavi Hayat Uluslararası Sağlık Hizmeti  SAĞLIK HİZMETLERİ Ünvanlı Şirketiyle Türkiyede faaliyet alanı Şirketlerle anlaşmalar imzalayacağı bilgiside konuşuluyor ..

  SAĞLIK TURİZMİ Alanında faaliyet gösteren BLUE LİFE İNTERNATİONEL SAĞLIK HİZMETLERİ Ünvanlı işletmeleri Yönetim Kurulu SEVDA ÇELİK Yaşamını İngilterede Sürdürüyor.Ancak

Çeşitli STK ve Hayır kurumlarında faaliyetlerde bulunarak Gönüllü olarakta Sorumluluk beklentisi. Sevda Çelik  Bunca İşinin Arasında En Büyük Keyif Aldığı Çalışma İse, İngiltere'nin Dünyaca Ünlü Brighton Kanser Merkezi'nde Gönüllü Çalışmasıdır. Günün Büyük Bir Bölümünü Burada Tedavisi Gören Kanserli Hastaların Tedavileri Adayan Ve Onlara Destek Veren Sevda Çelik'in Gurur Veren Çalışmaları İle Her Zaman ön Planda Olmayı Basarlaştı.

Türkiye 2020 yılında Kuruluşu ve resmi açılışı yapan biri şimdiki adı açıklanmayan Bir Federasyonunda Genel Başkan Yardımcısı ve İngiltere Temsilcisi olayı bilgisi de haber merkezimizce ..

Haber: GÖKHAN GÜLMEZ

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Blue, Life, İnternational, Health, Service, Genel, müdürü, SEVDA, ÇELİK, İngiltere’den, İstanbul'a, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı