301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 18:06
 
Bu Yıl Fındıkta Zirve Yapılacak !
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Karadeniz Bölgesi milletvekilleri olarak fındıkla ilgili Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile bir görüşme gerçekleştireceklerini söyleyerek,
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Bu Yıl Fındıkta Zirve Yapılacak !

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Karadeniz Bölgesi milletvekilleri olarak fındıkla ilgili Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile bir görüşme gerçekleştireceklerini söyleyerek, “Fındık üreticisinin mağdur olmaması için hem hükümetimiz, hem partimiz hem de Karadeniz Bölgesi milletvekilleri atılması gereken adımları atmaktayız.” dedi.

Düzce milletvekilleri rekolte ve fiyat konusunda umutlu bekleyişin devam ettiği fındıkla ilgili Ankara nezdinde ki görüşmelere hız verildi. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce ve bölge üreticilerinin mağdur olmaması için gerekli adımları attıkları yönünde açıklama yapıldı.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Keşir, Ankara’daki temaslarını şu şekilde anlattı: “Geçtiğimiz hafta 2 Temmuz 2019 ve 4 Temmuz 2019 tarihlerinde Tarım ve Orman Bakanlığı’nda Bakan Yardımcılarımız Sayın Mustafa Aksu ve Fatih Metin ile Düzce ve fındıkgündemli görüşmeler gerçekleştirdik. Akabinde 6 Temmuz 2019 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımız ile yapılan istişare toplantısında Düzce’mize ait sorun ve beklentilerimizi de dile getirdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ile önümüzdeki günlerde AK Parti Karadeniz Bölgesi Milletvekilleri olarak fındık gündemli bir görüşme daha gerçekleştireceğiz.

Bu yıl fındıkta yüksek rekolte beklemekteyiz. Fındık üreticisinin mağdur olmaması için hem hükümetimiz, hem partimiz hem de Karadeniz Bölgesi milletvekilleri atılması gereken adımları atmaktayız. Tüm Fındık üretici hemşehrilerime bereketli hasatlar ve kazançlar diliyorum.” dedi.

 
 
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Bu, Yıl, Fındıkta, Zirve, Yapılacak, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı