Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Ekim 2019 - Cumartesi 11:40
 
CHP Akçakoca İlçe Başkan Adayı Tuğrul Abanoz, “Birleştirici olacağız”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçakoca İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Akçakoca’lı iş adamı sevecen insanları kucaklayan Tuğrul Abanoz, Haber380 e kendisini adaylığa götüren süreci değerlendirdi. Koşmak için aday olacağını söyleyen Abanoz, “Birleştirici güç olmak istiyoruz.” dedi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CHP  Akçakoca İlçe Başkan Adayı Tuğrul Abanoz, “Birleştirici olacağız”


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçakoca İlçe Başkanlığı için  adaylığını açıklayan  Akçakoca’lı iş adamı sevecen insanları kucaklayan Tuğrul Abanoz, Haber380 e kendisini adaylığa götüren süreci değerlendirdi. Koşmak için aday olacağını söyleyen Abanoz, “Birleştirici güç olmak istiyoruz.” dedi.

CHP Akçakoca İlçe örgütünün yenilenerek,atılımıcı ,birleştirici,becerili,yetenekli,çalşıkan,başarılı  bir yapılanmayı isteyen Abanoz,  Son seçimlerde de gerçekten bir güç kaybı yaşadık. Biz koşmak için aday oluyoruz. Biz partiyi nasıl ileri götürebilirim diye düşünerek herkesle birlikte hareket ederek büyük bir başarı sağlamak için aday oluyoruz. Akçakoca’yı Turızm kenti diyoruz. Ama hep lafta diyoruz. Bunu bizim eylemlerimizle, söylemlerimizle, göstermemiz gerekiyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin halka gitmesi gerekiyor. Biz halkımıza gitmezsek halkımızı anlayamayız. Anlayamadığımız bir şeyinde problemini çözemeyiz. Bu anlamda bütün üyelerimizi kucaklamalıyız. Bizim en büyük gücümüz parti üyelerimiz. Üyelerimiz birbirini tanımıyor. Çünkü bir iletişim yok. Bu iletişimi sağlayacak ilçe teşkilatıdır.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP, , Akçakoca, İlçe, Başkan, Adayı, Tuğrul, Abanoz,, “Birleştirici, olacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı