Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 21:43
 
CHP'den İYİ Parti'ye ziyaret
CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru ve milletvekili adayları, İYİ Parti'nin parti binasını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
CHP'den İYİ Parti'ye ziyaret

İYİ Parti Düzce İl Başkanlığını ziyaret eden CHP Düzce İl Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde ittifak yapılacak olan İYİ Parti’ye bir nezaket ziyaretinde bulundu. 


CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, milletvekili adayları Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü ve partililerin de katılımıyla gerçekleşti. İYİ Parti Düzce İl Başkanı Niyazi Bakan, kendilerine nezaket ziyareti gerçekleştiren CHP Düzce İl Teşkilatı ve berebarindeki milletvekili adayları Zafer Teber, İlknur Başak Tütüncü ve partililerle bir süre görüştü.


İyi Parti Düzce İl Başkanı Niyazi Bakan, kendi adaylarına ve kendilerine ziyarete gelen CHP adaylarına seçimde başarılar diledi.
Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Zafer Teber’de 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere birlikte girmekten onur duyduğunu belirterek; " Sandıklara sahip çıkmalıyız. Yapılacak tek bir şey var. O gün gerekirse tuvalete dahi gitmeyeceğiz. Asıl sıkıntı son saatlerde oluyor. Sandık görevlilerinde sorun yaşamamak için bütün gün sandığın başından ayrılmamalıyız. Eksik yerleriniz var ise biz tamamlayalım. Bizim eksik olduğumuz yerde siz tamamlayabilirsiniz. Bu sayede tüm sandıklar emin ellerde olur" dedi.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP'den, İYİ, Parti'ye, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı