301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Şubat 2020 - Cumartesi 19:13
 
CHP Düzce İl Başkanlığından Depremzedelere Destek
CHP Düzce İl Başkanlığı tarafından Elazığ’da meydana gelen depremin ardından etkilenen vatandaşlar için yürütülen yardım kampanyasına CHP Parti Düzce teşkilatları da destek verdi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CHP Düzce İl Başkanlığından Depremzedelere Destek

CHP Düzce İl Başkanlığı tarafından Elazığ’da meydana gelen depremin ardından etkilenen vatandaşlar için  yürütülen yardım kampanyasına CHP Parti Düzce teşkilatları da destek verdi.

CHP Parti İl Başkanlığı’nda toplanan yardım kolileri Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanlığına teslim edildi.CHP Parti Düzce İl Başkanı İlhan Duru, Elazığ’da meydana gelen depremin ardından etkilenen vatandaşlar için  yürütülen yardım kampanyasına CHP  Parti Düzce teşkilatları olarak destek verdiklerini belirtti.

Düzce’den Elazığ’a Gönül Köprüsü kurduklarını belirten Duru; “Deprem bölgesindeki kardeşlerimize destek olmak amacıyla tüm üyelerimize gerek SMS yoluyla gerekse de sosyal medyada üzerinden duyuruda bulunduk.  Duyurumuzun hemen ardından teşkilatlarımız ve hemşerilerimizin yoğun katılımı bizleri mutlu etti. İl binamızda oluşturduğumuz yardım masamızda giyim, ayakkabı, gıda, çocuk ihtiyaç malzemeleri, ısıtıcılar ve kuru gıda malzemeleri toplandı.” Dedi.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP, Düzce, İl, Başkanlığından, Depremzedelere, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı