301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 19:11
 
CHP Düzce İl Yöneticisi Sueda Şahin'den 19 Mayıs mesajı
CHP Düzce Spor ve Gençlikten Sorumlu İl Yöneticisi Sueda Şahin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CHP Düzce İl Yöneticisi Sueda Şahin'den 19 Mayıs mesajı

CHP Düzce Spor ve Gençlikten Sorumlu İl Yöneticisi Sueda Şahin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

   CHP Düzce Spor ve Gençlikten Sorumlu İl Yöneticisi Sueda Şahin mesajında;

   “19 Mayıs, esareti kabul etmeyen ve hürriyetinden vazgeçmeyen milletimizin ‘’ Ya İstiklal, ya ölüm” diyerek vatanını işgal etmek isteyenlere karşı verdiği varoluş mücadelesinin ilk adımıdır. 19 Mayıs 1919 tarihi, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün rehberliğinde Türk Milletinin bağımsızlığını kazanmasında ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşu yolunda ilk adımın atıldığı şaha kalkışın başlangıcı, kararlılık, azim ve mücadele demektir. Samsun’da yakılan İstiklal meşalesi aziz milletimizin birlik ve beraberliğinden aldığı güçle zaferle taçlanmıştır. Tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs’ın Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması, geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerin Kurtuluş Savaşı ruhuna sahip çıkmaları açısından son derece anlamlıdır. Biz gençler, milli ve manevi değerlerimize sahip, çalışkan, vatanını milletini seven bu ülkenin yarınları olarak; daha çok çalışmalı ve ay yıldızlı bayrağımızı ilelebet dalgalandırmalıyız.

   Bu duygu ve düşüncelerle, 19 Mayıs’ın 101. yıl dönümünün, milletimiz ve hassaten gençler için kutlu olmasını temenni ediyor; Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu topraklar için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP, Düzce, İl, Yöneticisi, Sueda, Şahin'den, 19, Mayıs, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı