301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 12:02
 
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ’DAN BAYRAM MESAJI
Akçakoca CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz, Ramazan Bayramı nedeni ile yayınladığı mesajında "Dostluk ve kardeşliğin yaygınlaştığı, umutların yeşerdiği bayram tadında günlerin özlemi içindeyiz." ifadelerini kullandı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ’DAN BAYRAM MESAJI

 

Akçakoca CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz, "Dostluk ve kardeşliğin yaygınlaştığı, umutların yeşerdiği bayram tadında günlerin özlemi içindeyiz." ifadelerini kullandı.

"Dostluk ve kardeşliğin yaygınlaştığı, umutların yeşerdiği bayram tadında günlerin özlemi içindeyiz. Türkiye'de asıl bayram, barışın, dostluğun, kardeşliğin hakim olduğu zaman, tarafsız ve bağımsız adaletin işlediği zaman kutlanacaktır. Biz yurttaşlarımızın bu özlemlerinin son bulduğu bir Türkiye için mücadele ediyoruz.

Farklı düşünen, farklı konuşan, farklı yazan her kişinin kendisini özgürce ifade edebildiği, adaletin kişilere göre değil toplumun tamamına eşit yaklaşabildiği, açlık ve yoksulluğun sona erdiği, emeğin en yüce değer olarak kabul edildiği, gençlerimizin işsizlik, çocuklarımızın gelecek kaygısı yaşamadığı mutlu bayramlar diliyorum. Temel hak ve özgürlüklerin eksiksiz kullanıldığı, gücün adaletinin değil, adaletin gücünün egemen olduğu, din, mezhep, dil, ırk, cinsiyet farkının gözetilmediği bayram gibi bayramlarda buluşmak dileğiyle, Ramazan Bayramı'nın tüm ülkemize barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum."

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP, İLÇE, BAŞKANI, ABANOZ’DAN, BAYRAM, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı