CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ'DAN KRİTİK HATIRLATMA
Haber
19 Kasım 2020 - Perşembe 20:51
 
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ'DAN KRİTİK HATIRLATMA
Akçakoca CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz, Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ölümle tehdit edilmesini sert bir şekilde kınarken. Bu durum ülkedeki otorite eksikliğinin, bitmiş bir iktidarın göstergesidir.Cumhuriyet savcılarını göreve davet ediyoruz" dedi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ'DAN KRİTİK HATIRLATMA

Akçakoca CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ölümle tehdit edilmesini sert bir şekilde kınarken. Bu durum ülkedeki otorite eksikliğinin, bitmiş bir iktidarın göstergesidir.Cumhuriyet savcılarını göreve davet ediyoruz"  dedi. 

 

 

CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz bugün kendi sosyal medya hesabından Akçakoca MHP ilçe başkanı Mustafa Özensel'e kritik bir hatırlatmada bulundu.Abanoz konuyu Özensel'e hatırlatmasını şöyle dile getirdi.Tüm siyasilerden kınama mesajı gelirken, Akçakoca MHP İlçe başkanı Mustafa. Özensel'in bu paylaşımı yapması çok manidar.MAFYADAN ÜLKÜCÜ, ÜLKÜCÜDEN MAFYA OLMAZ sözünü ezip geçmişsiniz.Susup sessiz kalmayı tercih etseydiniz Sayın Özensel bence daha iyi olurdu.Sizden duruşunuza Uygun bir davranış sergilemenizi beklerdim.Bu girdaba sizde kapıldınız demek.Bu çirkin üslubu, davranışı, apaçık tehdidi görmezden gelip üstüne üstlük böyle bir paylaşım yapmanızı kınıyor,zaaflarınıza yenik düşmenizi hayretle karşılıyorum.Dolayısıyla mensubu ve ilçe başkanı görevinde bulunduğum,Atatürk'ün kurduğu Kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN genel başkanına yapılan bu tehdidi şiddetle kınıyor, adaletin herkese birgün lazım olacağını hatırlatmak istiyorum.Bunun hesabını soracak Türkiye Cumhuyetinin değerli hukukçularını göreve davet ediyorum."dedi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP, İLÇE, BAŞKANI, ABANOZ'DAN, KRİTİK, HATIRLATMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı