Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 22:40
 
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Akçakoca CHP ilçe Başkanı Tuğrul Abanoz Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Akçakoca CHP ilçe Başkanı Tuğrul Abanoz Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.

Abanoz Mesajında "Türkiye Cumhuriyetini sonsuza dek yaşatmak toplumun bireyleri olarak bizlerin sorumluğumuz altındadır. Bu nedenle yurttaşlarımızın, ülkemizdeki özgürlükçü ortamın değerini iyi bilmeleri, çağdaş yaşam biçiminden ödün vermemeleri gerekmektedir. Kendilerini çağdışı ve ham hayallere kaptıranların, ülkemizi Ortaçağ zihniyetine döndürmek isteyenlerin yaptıkları planların asla gerçekleşmeyeceğine, buna asla olanak bulamayacaklarına olan inancımı belirtmek istiyorum.

Vatandaşlarımızın  sağduyusu ve ülkesine  bağlılığı, Cumhuriyet'in tüm kazanımlarının korunması ve yaşatılmasının en büyük güvencesidir. 
Ne yazık ki bu bayram toplumsal hafızamızda unutulmaz yer açacak hüzünlü bir bayram olacak,;bir çoğumuz anne babamızın ellerini öpemeden, sevdiklerimizi ziyaret edemeden bayramı geçireceğiz. Her şeyin başı sağlık diyerek, biraz daha sabır ve kurallara uyarak hep birlikte atlatacağız bu salgın günlerini.Bu bayram evlerimizde kalarak, hem kendimizi hemde sevdiklerimizi koruyalım. Bu duygu ve düşüncelerle değerli Akçakoca’lı  hemşerilerimizin Kurban bayramını kutluyor, sağlık,huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar diliyorum.
Kurban Bayramı'nın, ayrıştırılmak istenen toplumumuzun birliğinin, bütünlüğünün sağlanmasına, kardeşliğimizin pekiştirilmesine ve  barışa vesile olmasını diliyor, Barış , güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha coşkulu ve mutlu bir Kurban bayramı diliyorum.'' dedi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP, İLÇE, BAŞKANI, ABANOZ’DAN, KURBAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı