CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ HUZUREVİ İÇİN AÇIKLAMADA BULUNDU
Haber
24 Ocak 2020 - Cuma 12:12
 
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ HUZUREVİ İÇİN AÇIKLAMADA BULUNDU
Akçakoca CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz bugün yaptığı açıklamada Akçakoca Huzurevi hakkında bazı çok önemli açıklamalar yaptı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ HUZUREVİ İÇİN AÇIKLAMADA BULUNDU

Akçakoca CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz bugün yaptığı açıklamada Akçakoca Huzurevi hakkında bazı çok önemli açıklamalar yaptı.Abanoz açıklamasında :Görüyoruz ki sosyal medyada bilgi kirliliği var.. Bunun daha fazla devam etmemesi için kalıcı çözümler üretmekte bizlere düşüyor..
Huzurevi konusu ile ilgili bilgi sahibi olmak, daha fazla veri toplamak, bu konu hakkında görüşmeler yapmak için randevu taleplerinde bulunduk.. Çünkü ters giden birşeyler var..
Siz Akçakoca'lı hemşehrilerimizden özel ricamdır.. Biraz daha sabır lütfen.. Huzurevinin elimizden kayıp gitmemesi için, konuklarımızın gözyaşını gidermek için üstün çaba gösterecek,en iyisini yapmak için uğraşacağız"dedi 

Ayrıca CHP İlçe başkan Tuğrul Abanoz Uğur Mumcu, Gaffar Okkan ve İsmail Cem'i andığı açıklamasında;
24 Ocak; bize, umutlarımıza, toplumumuza ışık tutan, rehber olan üç aydınımızın aramızdan ayrılış tarihi. Uğur Mumcu ve Gaffar Okan düşüncelerini anlattıkları ve inandıkları yaşam biçimini hayata geçirmeye kalktıkları için katledildiler. İsmail Cem’i ise amansız bir hastalık aramızdan aldı. 24 Ocak 1993’te Ankara’da Karlı Sokak’ta, bundan tam 26 yıl önce otomobiline konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden gazeteci yazar Uğur Mumcu’yu, 24 Ocak 2001'de uğradığı silahlı-bombalı saldırı sonucu beş koruma polis ile birlikte şehit düşen halkın, haklının adamı Gaffar Okkan’ı, 24 Ocak 2007’de amansız bir hastalık nedeniyle yitirdiğimiz önceki dönem bakanlarımızdan, gazeteci yazar İsmail Cem’i aramızdan ayrılışlarının yıl dönümünde derin üzüntü, saygı ve özlemle anıyoruz. Uğur Mumcu, Gaffar Okkan ve İsmail Cem, aydınlanmanın ışığını tüm topluma yaymak isteyen, Atatürkçü, Laik, Demokratik bir Türkiye’nin yılmaz savunucuları idi. “dedi. Uğur Mumcu, Gaffar Okan 'ı ve tüm demokrasi şehitlerimizi rahmetle anıyoruz..

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP, İLÇE, BAŞKANI, ABANOZ, HUZUREVİ, İÇİN, AÇIKLAMADA, BULUNDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı