CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ – YAKIŞIYOR BAŞKAN YANMAZ’A AT BİNMEK-
Haber
20 Kasım 2020 - Cuma 23:08
 
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ – YAKIŞIYOR BAŞKAN YANMAZ’A AT BİNMEK-
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz bu gün ailesiyle birlikte Doğancılar köyündeki At Çiftiğinde geçirdiği keyifli saatleri kendi sosyal medya hesabında paylaşımı tepkilere neden oldu.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CHP İLÇE BAŞKANI ABANOZ – YAKIŞIYOR BAŞKAN YANMAZ’A  AT BİNMEK-

 

Akçakoca Belediye Başkanı  Okan Yanmaz bu gün ailesiyle birlikte Doğancılar köyündeki At Çiftiğinde geçirdiği  keyifli saatleri kendi sosyal medya hesabında paylaşımı tepkilere neden oldu.

Akçakoca belediyesinin son günlerde yaşadığı ekonomik nedenleri nedeni ile sıkıntıya düşmesine rağmen başkan Yanmaz’ın böyle paylaşımlarla halkın karşısında rahatça tavırlar sergilemesine ilk tepki,Akçakoca Chp ilçe başkanı Tuğrul Abanoz’dan tepki geldi.

Başkan Abanoz  Başkan Yanmaz’ı  böyle sıkıntılı günlerde böyle tavırlar sergilemesi hiç hoş değil diyerek tepkisini şu cümlerle dile getirdi

 

Tabi ki sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Bunun için Ata sporu olan Biniciliği seçmiş Sayın Başkanımız.tebrik ediyorum. Kendilerini, çünkü zihnini sağlam tutup işçilerin maaşını ödemenin yolunu bulmaya çalışıyor.Salı günü olağanüstü toplananacak olan belediye meclisi Cami altında kalan bir kahvenin sgk ya olan borçtan dolayı verilmesi, aynı zamanda yine Cami altında kermeslerde kullanılan yerin diyanete verilmesi söz konusu.Olağanüstü toplantının alal acele yapılmasının nedenlerini  hep beraber göreceğiz.Bu kadar sıkıntı varken sosyal medyada  bu paylaşımlarıda doğru bulmuyoruz. Söylemeden geçemeyeceğim "Yakışıyor Başkana At Binmek" güzel günlerde hep beraber binmek umuduyla. Saygılar."dedi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CHP, İLÇE, BAŞKANI, ABANOZ, –, YAKIŞIYOR, BAŞKAN, YANMAZ’A, , AT, BİNMEK-,
Yorumlar
Haber Yazılımı