Haber Detayı
14 Kasım 2018 - Çarşamba 10:16
 
CUMAYERİNDE GENÇ MÜHENDİS ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İnşaat Mühendisi Birol Güzel, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için AK Parti'den Cumayeri Belediye Başkanlığı için resmi aday adaylığı başvurusunu yaptı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CUMAYERİNDE GENÇ MÜHENDİS ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 İnşaat Mühendisi Birol Güzel, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için AK Parti'den Cumayeri Belediye Başkanlığı için resmi aday adaylığı başvurusunu yaptı.

AK Parti  Cumayeri İlçe Başkanlığına giderek aday adaylığı için gerekli işlemlerini tamamlayan İnşaat Mühendisi Birol Güzel, resmi müracaatını yaparak, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde Cumayeri Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu duyurdu. Başvurusunun ardından AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Musa Birdal ve ilçe yönetimi ile bir araya gelen Birol Güzel, aday adaylığı ile ilgili açıklamada bulundu. Aday adaylığı için resmi müracaatını yaptığını belirten Birol Güzel, “Bugün itibariyle Cumayeri Belediye Başkanlığı için üyesi olmaktan onur ve gurur duyduğum AK Parti’den resmi aday adaylık başvurumu yapmış bulunmaktayım. Meselemiz sen ya da ben davası değil. Batı Karadenizin incisi Cumayeri’mizin  yarınları ve çocuklarımızın geleceği meselesidir. Bizlerde bunun bilincinde olarak bu yola çıktık. Bu manada; her zaman olduğu gibi bu seçim sürecini de toplumun bütün kesimlerini kucaklayarak, kalp kırmadan ve kimsenin incinmesine izin vermeden tamamlamak için elimizden geleni yapacağız. Saygıdeğer Cumayerili  hemşehrilerimin de desteğini arkama alarak doğup büyüdüğüm, sevdalısı olduğum memleketim Cumayeri’ne  çok güzel hizmetler kazandırabileceğimizin inancı içerisindeyim. Tüm bu duygu ve düşüncülerle Cumayerimize ve Cumayerili  hemşehrilerimize hizmet amacıyla çıktığımız bu yolun hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum. Benden desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza ve büyüklerimize teşekkürlerimi iletir, aday adayı olan diğer tüm arkadaşlarıma da başarılar dilerim” diye konuştu.

1979 doğumlu olan İnşaat Mühendisi Birol Güzel Cumayeri ilçesinde Güzel İnşaat firmasının sahibi olup,evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haber:Nevzat Keleş

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CUMAYERİNDE, GENÇ, MÜHENDİS, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı