301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 10:40
 
CUMAYERİNDE YOLLARA BAKIM
Cumayeri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerde başlattığı yol yapım, Cumayeri Belediyesinin kendi imalatı olan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor
DÜZCE YEREL HABER Haberi
CUMAYERİNDE YOLLARA BAKIM

Cumayeri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerde başlattığı yol yapım, Cumayeri Belediyesinin kendi imalatı olan kilitli parke taşı döşeme  ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak Orta mahalle, Atatürk bulvarı üzerinde kaldırım çalışmasına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Cumayeri  Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu; “Yıpranmış ve alt yapısı bozulmuş olan yollarımızı hızlı bir şekilde yenileceğiz demiştik. Önümüzdeki süreçte bende arkadaşlar ile birlikte yeleğimi giyeceğim, eldivenlerimi takacağım çalışmalara keyifle katkı vereceğim. Güzel bir Cumayeri inşa edeceğiz. Çalışıyoruz” dedi.

Altyapı ve Üstyapı çalışmaları ile Cumayeri’nin örnek şehir olmasında çalışmalara hız veren  Cumayeri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Atatürk Bulvarı üzerinde kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenilme çalışmalarına devam ediyor.

Ayrıca Orta Mahalle ''Atatürk Bulvarı Düzenlenmesi'' çalışmaları devam etmekte olup;
Üst yapı ve Alt yapı çalışmaları organize bir şekilde Su işleri ve Fen İşleri ekipleri tarafından yürütülmektedir.

 “GÜZEL BİR CUMAYERİ İNŞA EDECEĞİZ”

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Cumayeri  Belediye Başkanı  Mustafa Kololu, yıpranmış ve yapısı bozulmuş yolları yenileme sözü verdiklerinin altını çizerek “ Çalışıyoruz” dedi. Başkan Koloğlu; “Şu an  Orta mahallemiz Atatürk Bulvarı üzerinde yol çalışmamız var. Yıpranmış ve alt yapısı bozulmuş olan yollarımızı hızlı bir şekilde yenileceğiz demiştik.  Önümüzdeki süreçte bende arkadaşlar ile birlikte yeleğimi giyeceğim, eldivenlerimi takacağım çalışmalara keyifle katkı vereceğim. Güzel bir Cumayeri inşa edeceğiz. Çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER:NEVZAT KELEŞ

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CUMAYERİNDE, YOLLARA, BAKIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı