Dalyan Balıkçılık Düzcesporu Akşam Yemeğinde Ağırladı
Haber
06 Şubat 2020 - Perşembe 20:41
 
Dalyan Balıkçılık Düzcesporu Akşam Yemeğinde Ağırladı
Düzcespor Tokat maçı öncesinde destek olarak kapılarını açan Dalyan Balıkçılık,Düzcespor ile yöneticilerini akşam yemeğinde ağırladı.
SPOR Haberi
Dalyan Balıkçılık Düzcesporu Akşam Yemeğinde Ağırladı

Avm ışıklı kavşakta bulunan Dalyan Balıkçılık’ta gerçekleşen akşam yemeğine Başkan Gökhan Kapoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Adem Neboğlu ile yardımcıları katıldı. 

Başkan Gökhan Kapoğlu, yemek sonunda takımı ağırlayan Dalyan Balıkçılık işletmecisi Ali Hazır’a teşekkür ederek, "Aslında içinde bulunduğumuz süreç bakımından sayın Ali Hazır‘ın bu desteği gerçekten çok önemlidir. Bu destek ve jestleri nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum" dedi. 

Dalyan Balıkçılık İşletmecisi Ali Hazır’da yapmış olduğu konuşmasında ise; takımımızın iyi yolda olduğunu, yönetim kurulumuzla birlikte iyi bir sinerji yakaladığını söyleyen Hazır şunları söyledi; “ Düzcespor son zamanlarda en iyi yönetim kurulunu yakalamış durumdadır. Bu yönetim kurulu ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz. Bizlerde Düzceliyiz ve bu takımın taraftarıyız. Bizlere düşen bu takımı her zaman desteklemektir. Bu akşam ki organizasyondan oldukça keyif aldım. Umarım hafta sonuda çocuklar galibiyet alırlar da keyfimiz tavan yapar” Dedi.

Tüm takım kafilesi adına bir konuşma yapan takım kaptanı Enver ise; kendilerini bu akşam ağırlamalarından dolayı çok mutlu olduklarını, hafta sonu Tokat deplasmanından galip gelmek için ellerinden geleni yapacağını ifade etti.

Aynı zamanda Artvin Hopaspor karşılaşması öncesinde Düzcespor taraftarlarını yönetim kurulunu Osmancık’ta bulunan tesislerinde ağırlayan koyu bir Düzcespor taraftarı ve destekçisi olan Cemil Tüysüz, yine aynı zamanda hafta sonu oynanacak olan Tokatspor karşılaşması için yola çıkacak Kırmızı Şimşekler taraftar grubunu ve takım kafilemizi ağırlayacağını ifade etti.

Akşam yemeğinin ardından ise hatıra fotoğrafı çekilerek anı ölümsüzleştirildiler. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Dalyan, Balıkçılık, Düzcesporu, Akşam, Yemeğinde, Ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı