301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 11:49
 
DOLANDIRICILAR BAŞKAN YANMAZ'IN ADINI KULLANIYOR
Akçakoca'da dolandırıcılık yapan bir grubun, telefonla aradıkları vatandaşlardan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz adını kullanarak para istediği tespit edildi. Konu hakkında yazılı bir açıklama yayımlayan Başkanlık Makamı "Belediye Başkanımız Okan Yanmaz ve Hakan Öztaş,Yüksel Yılmaz ın adını kullanarak para ve kıymetli eşya talep eden hiç kimseye itibar edilmemesini önemle rica ederiz" dedi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
DOLANDIRICILAR BAŞKAN YANMAZ'IN ADINI KULLANIYOR

Akçakoca'da  dolandırıcılık yapan bir grubun, telefonla aradıkları vatandaşlardan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz adını kullanarak para istediği tespit edildi. Konu hakkında yazılı bir açıklama yayımlayan Başkanlık Makamı "Belediye Başkanımız Okan Yanmaz ve Hakan Öztaş,Yüksel Yılmaz ın  adını kullanarak para ve kıymetli eşya talep eden hiç kimseye itibar edilmemesini önemle rica ederiz" dedi.

Akçakoca'da  bazı vatandaşları telefonla arayarak dolandırmaya çalışan kişilerin olduğuna dair şikayetlerin artması ve özellikle Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmazın adını kullanarak çeşitli gerekçeler gösterilerek para talebinde bulunulduğu tespit edildi. Konunun Başkan Yanmaz a kadar uzanması sonucu Başkanlık Makamından yazılı bir açıklama yayımlandı. adını kullanarak para ve kıymetli eşya talep eden hiç kimseye itibar etmemenizi önemle rica ederiz."İlçede bulunan esnaflar kimliği belirsiz kişiler tarafından telefonla aranıp, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ve Başkan Yardımcıları Yüksel Yılmaz ile Hakan Öztaş adına para istenip, belirttikleri hesap numarasına para yatırılması ifade edildiği bilgisine ulaşılmıştır. Bu türlü duyum ve hadiselere karşı esnaf ve vatandaşların uyanık olmaları ve ilgili yerlere başvurmaları gerekmektedir. Bu türlü olaylara karışanlara karşı, yasal işlem yapılacağı da ayrıca belirtilir."denildi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DOLANDIRICILAR, BAŞKAN, YANMAZ'IN, ADINI, KULLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı