301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 18:33
 
DÜZCE CHP ;EN BÜYÜK ÜMİDİMİZ GENÇLERİMİZ
Düzce CHP il başkanı Haluk Demir 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı yayınladı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
DÜZCE CHP ;EN BÜYÜK ÜMİDİMİZ GENÇLERİMİZ


Düzce CHP il başkanı Haluk Demir  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı yayınladı. :19 Mayıs 1919 Büyük Türk Milletinin tarihinde önemli bir dönüm noktasıdır. Milli Mücadelenin ilk kıvılcımı, milletçe bağımsızlığa yürüyüşümüzün ilk adımıdır. Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolda Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Samsun'dan güneş gibi doğarak bağımsızlık mücadelemizi fiilen başlatmıştır. 
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK, 19 Mayıs'ı toplumun en önemli ümidi ve gelecek aydınlık günlerin en büyük yatırımcıları olan gençlere armağan etmiştir. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün, işgal kuvvetleri için stratejik anlamda en önemli noktalardan birisi olan Samsun'a çıkışı, Birinci Dünya Savaşı'nın yorgunluğundan ve beraberinde getirdiği zor şartlardan kurtuluşu temsil eder. Öyle ki 101 yıl önce Ata'mızın Samsun'a attığı adım köklü bir toplumu esaret altında kalmaktan kurtaran ve tam bağımsızlık meşalesini yakan çağdaş bir toplumun doğmasını sağlayan en önemli adım olmuştur.
Bugün bizlere düşen görev, iyi yetişmiş gençlerin ve sağlam genç zihinlerin toplumsal yönde büyük değişmelere yol açılabilecek güçte olduğu bilinciyle onlara sahip çıkmak, onları bilimle, nitelikli eğitimle buluşturmaktır. Mücadelemiz hak, hukuk ve adalet zemininde inşa edilecek aydınlık günler içindir."dedi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DÜZCE, CHP, ;EN, BÜYÜK, ÜMİDİMİZ, GENÇLERİMİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı