Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 18:44
 
DÜZCE GÜREŞ TAKIMINDAN 9 MADALYA
Düzceli Güreşciler Karabük’te düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Güreş Müsabakarına katıldı. 2 gün süren turnuva sonucu sporcular Düzce’ye 9 madalya ile döndü.
SPOR Haberi
DÜZCE GÜREŞ TAKIMINDAN 9 MADALYA

ANALİG Güreş Grup Müsabakaları Karabük Safranbolu Spor Salonun'da gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Faaliyet programında yer alan 2019-2020 Sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi güreş grup müsabakaları 07-08 Aralık 2019 tarihlerinde Karabük?te yapıldı. Safranbolu Spor Salonu'nda düzenlenen açılış seremonisiyle başlayan müsabakalarda Karabük, Kastamonu Zonguldak, Bartın, Amasya, Sinop, Bolu, Samsun, Düzce ve Çorum illerinden 140 Sporcu mücadele etti.

Düzceli Güreşciler Karabük’te düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Güreş Müsabakarına katıldı. 2 gün süren turnuva sonucu sporcular Düzce’ye 9 madalya ile döndü.2 gün süren Müsabakaların ardından Düzce’yi temsil eden sporcularımız serbest güreşte 1 altın,1 gümüş 3 adet bronz madalya , Grokeremen stilde ise 4 madalya alarak toplamda 9 madalya ile Düzce’ye döndüler.

Güreş takımımız Serbest gureşte takım olarak 7 ci oldu. Grekoromen de 4 oldu.Güreş takımımız ileriki tarihlerde belirlenecek tarihte  Türkiye şampiyonasına yanlızca Grekoromen stilde şampiyonaya katılacak.Serbest stilde katılmayacak.Ayrıca Akçakoca ‘dan  Güreş hocası Recai Taşgit hocanın talebelerinden bu turnuvaya Grekoromen stilde  2 güreşçi ile katılan sporculardan 68 kg da Burak Aslan  3.olarak şampiyonaya gitmeyi hak kazandı

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DÜZCE, GÜREŞ, TAKIMINDAN, 9, MADALYA,
Yorumlar
Haber Yazılımı