Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 00:29
 
Düzce Teknoparktan sanayicilere çağrı
Düzce Teknopark tarafından Düzce Üniversitesi ve KÜSİ Düzce İl Temsilciliği ortaklığında Ulusal ve Uluslararası Destek Programları Proje Yazma Eğitimi” düzenlendi. Akademisyen ve sanayicilere yönelik program, Fenerbahçe Topuk Yaylası tesislerinde 29-30 Kasım tarihlerinde yapılacak.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Düzce Teknoparktan sanayicilere çağrı

Teknopark tarafından Düzce Üniversitesi ve KÜSİ Düzce İl Temsilciliği ortaklığında Ulusal ve Uluslararası Destek Programları Proje Yazma Eğitimi” düzenlendi. Akademisyen ve sanayicilere yönelik program, Fenerbahçe Topuk Yaylası tesislerinde 29-30 Kasım tarihlerinde yapılacak.

Program konusunda şu açıklama yapıldı:  “Ar-Ge ve İnovasyon bilincinin yaygınlaştırılması, proje hazırlama ve geliştirme kültürünün oluşması, Üniversite-Sanayi işbirliğinin geliştirilmesi, yeni Ar-Ge proje ortaklıkları başlatılmasının desteklenmesi ve Ar-Ge proje başvurularının arttırılması için akademisyenlere ve sanayicilere yönelik “Ulusal ve Uluslararası Destek Programları Proje Yazma Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriğinde üniversite sanayi işbirliğine yönelik TÜBİTAK TEYDEB Destek programları ile Avrupa Birliği fonlarından olan EUREKA ve EUROSTARS Programları hakkında bilgilendirmeler yapılacak olup, proje başvuruları için başvuru dosyası hazırlanması konusunda teorik ve uygulamalı dersler verilecektir. Mühendislik ve fen bilimlerine yönelik üniversite sanayi işbirliği projeleri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen ve Ar-Ge proje başvurusu yapmayı planlayan tüm sanayi temsilcilerimizi ve akademisyenleri bu etkinliğe davet ediyoruz”

Eğitim Yeri: Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Resort & Sport / DÜZCE

Tarih : 29-30 Kasım 2018, Saat  : 09:00 – 18:00

Ön Başvuru İçin :

https://docs.google.com/forms/d/1rdjEiaGzS7it3kGeniJLv7tXOZVu7sOmWVDrnZZUp-8/edit?ts=5bd82144          

Son Başvuru Tarihi: 21.11.2018 / 18:00 

Ek Bilgi:

*   Katılımcıların 20 si akademisyen kontenjanı olarak ayrılacaktır. Kontenjan sınırlıdır!

* Eğitimden sonra ilk 3 ay içinde proje başvurusu yapan firma katılımcılarının projesine ön değerlendirme desteği ücretsiz verilecek.

Ücretler:  Sanayiciler/ Single/ 950,00 TL

Akademisyen/ Single/ 700,00 TL

Katılım ücreti eğitim bedeli, konaklama, 2 adet öğle yemeği , 1 akşam yemeği ve 1 kahvaltıyı kapsamaktadır. Etkinliğe katılacak tüm katılımcıların Ön Başvuru Formunu doldurması gerekmektedir. Her türlü soru ve bilgi talebiniz için Düzce TTO ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon : 0380 5421500 / 4905, 4906        Mobil : 0537 654 23 06

E-Posta : muhammetgok@duzceteknopark.com.tr / ozgeozkan@duzceteknopark.com.tr

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Düzce, Teknoparktan, sanayicilere, çağrı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı