301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 18:32
 
DÜZCE'YE YENİ HAKİM VE SAVCILAR ATANDI
Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) tarafından mesleğe kabul edilen Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarının kurasında Düzce adliyelerine de yeni görevlendirmeler yapıldı. Yığılca’ya 1 Hakim,1Savcı,Akçakoca’ya 21 savcı,2 Savcı,5 Hakim Düzce Adliyelerine atandı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
DÜZCE'YE YENİ HAKİM VE SAVCILAR ATANDI

Meslek öncesi eğitimlerini başarı ile tamamlayarak Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından mesleğe kabul edilen Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarının, kura töreni Hâkimler ve Savcılar Kurulu Konferans Salonunda 20/05/2020 tarihinde gerçekleştirilmiş olup ekte belirtilen mahallere atamaları yapılmıştır.

 

Adli yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarından; mazeret kurası çekenler ile eşi kürsüde hâkim veya Cumhuriyet savcısı olanların durumları 2020 yılı ana kararnamesinde değerlendirilecek olup, bu kapsamda kura çeken meslektaşlarımızın tebligatları da 2020 yılı ana kararnamesinden sonra gönderilecektir.

 

HSK tarafından adaylık dönemlerinin ardından mesleğe kabul edilen 6 Hâkim ve 4 Cumhuriyet Savcısı Düzce’deki adliyelere atandı. 

Staj dönemlerini tamamlayan Hâkim ve Cumhuriyet Savcılarının atama kurası, Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapıldı.  Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) tarafından mesleğe kabul edilen Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarının kurasında Düzce adliyelerine de yeni görevlendirmeler yapıldı. Yığılca’ya 1 Hakim,1Savcı,Akçakoca’ya 21 savcı,2 Savcı,5 Hakim Düzce Adliyelerine atandı

iŞTE ATANAN HAKİM VE SAVCILAR


 

  ÖMER AKSU DÜZCE CUMHURİYET SAVCILIĞI

BURÇAK ARAZ KAYABAŞ DÜZCE HÂKİMLİĞİ

BEGÜMNUR GÖKÇE DÜZCE HÂKİMLİĞİ

MERVE AKSU DÜZCE HÂKİMLİĞİ

CÜNEYT KAZDAL DÜZCE HÂKİMLİĞi

İMDAT AHMET VAROL DÜZCE CUMHURİYET SAVCILIĞI

 KÜÇÜK YIĞILCA (Düzce) CUMHURİYET SAVCILIĞI

ÜMİT YILDIRIM AKÇAKOCA (Düzce) CUMHURİYET SAVCILIĞI

BURAK YILDIZ DÜZCE HÂKİMLİĞİ

MUHAMMED TALHA ZARARSIZ YIĞILCA (Düzce) HÂKİMLİĞİ

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DÜZCE'YE, YENİ, HAKİM, VE, SAVCILAR, ATANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı