Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 22:01
 
DÜZCE YEREL LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI
Düzce Yerel Liginde Maçlara Devam Edilecek.İşte Süper Amatör Play Off Maçların 9.Hafta Maçları,İkinci Amatör 6.Hafta Maçların Programı
SPOR Haberi
DÜZCE YEREL LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI

Düzce Yerel Liginde Maçlara Devam Edilecek.İşte Süper Amatör Play Off Maçların 9.Hafta Maçları,İkinci Amatör 6.Hafta Maçların Programı

Süper Amatör Play Off

9.Hafta Maç Programı

07/04/2019

16:00

Cumayeri İlçe Stadı

Cumayeri Belediyespor

  -  

Gölyakaspor

07/04/2019

16:00

Beyköy Stadı

Beyköy Belediyespor

  -  

Düzce Belediyespor

07/04/2019

16:00

Akçakoca İlçe Sahası

Akçakocaspor

  -  

Yığılcaspor

Puan Durumu

1.

Beyköy Belediyespor

8

5

1

2

10

5

5

16

2.

Cumayeri Belediyespor

8

4

3

1

13

9

4

15

3.

Gölyakaspor

8

4

2

2

22

14

8

14

4.

Akçakocaspor

8

2

4

2

9

9

0

10

5.

Düzce Belediyespor

8

2

3

3

10

10

0

9

6.

Yığılcaspor

8

0

1

7

7

24

-17

1

Gelecek Haftaki Maç Programı

Gölyakaspor

  -  

Beyköy Belediyespor

Yığılcaspor

  -  

Cumayeri Belediyespor

Düzce Belediyespor

  -  

Akçakocaspor

 Düzce İkinci Amatör Ligi Devam Ediyor.İşte Hafta Maç Programı,Puan Durumu,Gelecek Hafta Maç Programı

A-Grubu 6.Hafta

 

 

 

Gümüşova Belediyespor

  -  

Yaylaspor

07/04/2019

13:00

Nurettin Zafer Sahası

Ağa Mahallesi Gençlikspor

  -  

Altunçayspor

07/04/2019

15:00

Nurettin Zafer Sahası

Eminaçma Gençlikspor

  -  

Koçyazıspor

07/04/2019

16:00

Kaynaşlı İlçe Stadı

Üçköprüspor

  -  

Düzce 1907 Spor

Puan Durumu

1.

Gümüşova Belediyespor

5

4

1

0

20

8

12

13

2.

Ağa Mahallesi Gençlikspor

5

4

1

0

12

2

10

13

3.

Koçyazıspor

5

4

0

1

19

5

14

12

4.

Eminaçma Gençlikspor

5

3

0

2

12

4

8

9

5.

Altunçayspor

5

2

0

3

12

12

0

6

6.

Üçköprüspor

5

1

0

4

10

15

-5

3

7.

Düzce 1907 Spor

5

1

0

4

4

24

-20

3

8.

Yaylaspor

5

0

0

5

0

19

-19

0

Gelecek Haftaki Maç Programı

Kutlu Köyü Gençlikspor

  -  

Nasırlı Köyü Gençlikspor

Sancakspor

  -  

Dikmeli Köyü Gençlikspor

Taraşspor

  -  

Doğanlı Gençlikspor

B-Grubu 6.Hafta

07/04/2019

13:00

Beyköy Stadı

Doğanlı Gençlikspor

  -  

Sancakspor

07/04/2019

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Nasırlı Köyü Gençlikspor

  -  

Yeni Taşköprüspor

07/04/2019

17:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Dikmeli Köyü Gençlikspor

  -  

Kutlu Köyü Gençlikspor

Puan Durumu

1.

Yeni Taşköprüspor

5

5

0

0

10

2

8

15

2.

Nasırlı Köyü Gençlikspor

4

3

0

1

11

7

4

9

3.

Taraşspor

5

3

0

2

10

8

2

9

4.

Sancakspor

4

1

1

2

7

8

-1

4

5.

Kutlu Köyü Gençlikspor

4

1

1

2

3

5

-2

4

6.

Dikmeli Köyü Gençlikspor

4

1

0

3

5

11

-6

3

7.

Doğanlı Gençlikspor

4

0

0

4

5

10

-5

0

Gelecek Hafta Maç Programı

Kutlu Köyü Gençlikspor

  -  

Nasırlı Köyü Gençlikspor

Sancakspor

  -  

Dikmeli Köyü Gençlikspor

Taraşspor

  -  

Doğanlı Gençlikspor

C-Grubu 6.Hafta

07/04/2019

16:00

Gölyaka İlçe Sahası

Hacıyakupspor

  -  

Kuyudüzüspor

07/04/2019

17:00

Gümüşova İlçe Sahası

Kıyı Köyü Gençlikspor

  -  

Düzce Gençlerbirliği

07/04/2019

18:00

Cumayeri İlçe Stadı

Özsüt Avlayan Gençlikspor

  -  

Karaçalıspor

Puan Durumu

1.

Düzce Gençlerbirliği

5

5

0

0

16

7

9

15

2.

Hacıyakupspor

5

4

0

1

10

4

6

12

3.

Karaçalıspor

5

3

1

1

9

3

6

10

4.

Kuyudüzüspor

5

2

1

2

10

8

2

7

5.

Kıyı Köyü Gençlikspor

5

2

1

2

8

6

2

7

6.

Özsüt Avlayan Gençlikspor

5

2

1

2

15

16

-1

7

7.

Saçmalıpınarspor

5

0

0

5

7

18

-11

0

8.

Düzce İdman Yurdu Gençlikspor

5

0

0

5

1

14

-13

0

Gelecek Haftaki Maç Programı

Düzce Gençlerbirliği

  -  

Hacıyakupspor

Kuyudüzüspor

  -  

Özsüt Avlayan Gençlikspor

Karaçalıspor

  -  

Düzce İdman Yurdu Gençlikspor

Saçmalıpınarspor

  -  

Kıyı Köyü Gençlikspor

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DÜZCE, YEREL, LİGLERİNDE, HAFTANIN, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı