Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 19:41
 
EMITT 2020 Ziyaretçi Kayıtları Açıldı
Dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMITT 2020'devetiye kayıtları başladı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
EMITT 2020 Ziyaretçi Kayıtları Açıldı

Dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMITT 2020'devetiye kayıtları başladı. 

 

Turizm ve seyahat endüstrinin tüm paydaşlarını tek bir çatı altında toplayan EMITT, her yıl dünyanın dört bir yanından destinasyonları ve konaklama, ulaşım, teknoloji gibi endüstrinin tüm noktalarında hizmet veren yüzlerce firmayı ziyaretçileriyle buluşturuyor.

 
 

Yeni destinasyonlar ve yeni şirketler
Eğer yeni tatil olanakları arıyorsanız, ziyaret etmeniz gereken yer EMITT. Dünyanın 94 ülke ve bölgesinden 1.000’den fazla katılımcıyı ağırlamaya hazırlanan fuar, birbirinden farklı tatil destinasyonları ve seyahat endüstrisinde yeni iş olanakları sunuyor.

 
Network olanakları
EMITT 2020 destinasyonlar, tur operatörleri ve seyahat hizmeti veren şirketler ile iş bağlantıları kurmanız için ideal bir platform görevi görüyor. Bölgenin en büyük turizm etkinliği olan EMITT’i ziyaret ederek Türkiye ve çevreleyen bölgedeki seyahat pazarında faaliyet gösteren şirketlere ulaşabilirsiniz. Yani endüstrideki kilit oyuncularla tek bir yerde görüşebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve ağınızı genişletebilirsiniz.  


Tatil fırsatlarını keşfedin
1-2 Şubat günleri, tatil tüketicileri ve gezginlerin yeni tatil fırsatlarını keşfetmeleri için ayrıldı. Fuar süresince birçok katılımcı fuara özel avantajlı tatil fırsatları sunuyor olacak. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu fırsatları kaçırmayın.

 
Endüstriyi yakından tanıyın
EMITT 2020 ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek konferans ve paneller; yerel gelişmeler ve turizm, seyahat trendleri, seyahat bloggerlarından ipuçları ve online satışları yükseltmenin yolları gibi birçok konuda konuşacak olan endüstri uzmanlarını ağırlayacak.

 

Farklı kültürler keşfedin
Türkiye ve dünyanın dört bir yanından milli kıyafetler, dans ve müzik performansları, yemek tadımları ve çok daha fazlası… Kültürlerini ve hizmetlerini daha yakından tanıyabilmeniz için destinasyonlar ve oteller fuara birçok eğlenceli etkinlikle birlikte geliyor.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: EMITT, 2020, Ziyaretçi, Kayıtları, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı