301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 00:07
 
Emekliye erken banka promosyonu
Milyonlarca emekliyi yeni promosyon heyecanı sardı. Bazı bankalar erken davranıp, süre dolmadan anlaşmayı yaparken; emeklilerin çoğunluğu taban tutarda artış bekliyor. Kaynak: Emekliye erken banka promosyonu!
GÜNDEM Haberi
Emekliye erken banka promosyonu

Milyonlarca emekliyi yeni promosyon heyecanı sardı. Bazı bankalar erken davranıp, süre dolmadan anlaşmayı yaparken; emeklilerin çoğunluğu taban tutarda artış bekliyor. Bazı bankalar, süre dolmadan, emekliler ile yeni promosyon anlaşmasına imza attı. Peki bankaların emeklilere sunduğu fırsatlar neler? Emeklilere banka promosyonuyla ilgili detaylar haberimizde...


Emekliler için ikinci promosyon dönemi başladı. Şubat 2017'de hayata geçen banka promosyonunda 3 yıllık taahhüt süresi bu aydan itibaren dolarken, emeklileri yeni ödeme heyecanı sardı.

Bazı bankalar erken davranıp daha süre dolmadan emeklilerle promosyon anlaşmasını yaparken, emeklilerin pek çoğu tutarda artış olup olmayacağını beklemeye başladı. Sosyal Güvenlik Kurumu'nun, bankalar ile masaya oturup, halen maaşa göre 300, 375 ve 450 lira olan taban promosyon tutarlarında artış yapması bekleniyor.


TARİHE DİKKAT!
Taban tutarın 500-600 liraya yükseltilmesi beklenirken, bankaların kampanyaları da hız kazandı. Bazı bankalar ek ürünler kullananlara promosyonu artırdı. Emekliye bin 250 liraya varan promosyon ödemesi yapılırken, bazı bankalar emekli getirene de ödeme yapıyor.

2 BİN 500 TL'YE VARAN ÖDEME
Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni kampanyası ile emekli maaşını taşıyan ve 10 emekliyi TEB Emekli Bankacılığı ailesine katan müşterilerine 2 bin 500 TL'ye varan promosyon verecek.

Emekliler maaşına göre 850, 925 ya da bin lira promosyon alabilecek. Emekli yakınını TEB bünyesine katanlara da kişi başına 150 lira, toplamda bin 500 liraya varan ödeme yapıyor.

Kaynak : Takvim

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Emekliye, erken, banka, promosyonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı