301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 12:26 Bu haber 116 kez okundu
 
FUTBOL TAKIMLARIMIZIN MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Süper ve Birinci Amatör Takımların,Veteranlar Takımlarımızın,Bayan Futbol Takımızın Maç Programı Açıklandı.işte Haftanın Maç Programı
SPOR Haberi
FUTBOL TAKIMLARIMIZIN MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI

 

Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Süper ve Birinci Amatör Takımların,Veteranlar Takımlarımızın,Bayan Futbol Takımızın Maç Programı Açıklandı.işte Haftanın Maç Programı

 

FUTBOL

3.LİG 1.GRUP 12.HAFTA MAÇ PROGRAMI

10/11/2019

13:30

Manisa 19 Mayıs Stadı

Manisaspor

  -  

Düzcespor

BAL LİGİ 6.GRUPTA BEYKÖY BELEDİYESPOR VE ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR UN 8.HAFTA MAÇ PROGRAMI

10/11/2019

14:00

Devrek İlçe Sahası

Devrek Belediyespor

  -  

Beyköy Belediyespor

10/11/2019

14:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çilimli Belediyespor

  -  

Yaylacık Gençlikspor

DÜZCE YEREL LİGLERİ

 SÜPER AMATÖR LİGİ A-GRUBUNDA  5.HAFTA MAÇ PROGRAMI

09/11/2019

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor

  -  

Hamidiyespor

09/11/2019

17:30

Cumayeri İlçe Stadı

Cumayeri Belediyespor

  -  

Beçi Gençlikspor

10/11/2019

15:00

Kaynaşlı İlçe Stadı

Kaynaşlı Belediyespor

  -  

Akçakocaspor

Kirazlıspor bay

SÜPER AMATÖR LİGİ B-GRUBUNDA  5.HAFTA MAÇ PROGRAMI

09/11/2019

17:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çamlı Gençlikspor

  -  

Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor

10/11/2019

13:30

Gümüşova İlçe Sahası T

Aziziyespor

  -  

Aydınpınarspor

10/11/2019

16:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Düzce Belediyespor

  -  

Gölyakaspor

Yığılcaspor bay

BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE A-GRUBUNDA 2.HAFTA MAÇ PROGRAMI

10/11/2019

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Kurtsuyu Gençlikspor

  -  

Eminaçma Gençlikspor

10/11/2019

18:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Ağaköyspor

  -  

Dedelerspor

10/11/2019

20:00

Nurettin Zafer Sahası

Çiftlik Gençlikspor

  -  

Düzce Modern Eğitimcilerspor

Hacıyakupspor bay

BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE B-GRUBUNDA 2.HAFTA MAÇ PROGRAMI

09/11/2019

19:00

Nurettin Zafer Sahası

Beycilerspor

  -  

Kabalakspor

10/11/2019

13:30

Gölyaka İlçe Sahası

Yazıpınarspor

  -  

Düzce Gençlerbirliği

10/11/2019

13:30

Cumayeri İlçe Stadı T

Nasırlı Köyü Gençlikspor

  -  

1934 Selamlarspor

10/11/2019

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Karaca Çobanspor

  -  

Yeni Taşköprüspor

Yeni Taşköprüspor bay

3.LİG BAYAN FUTBOL LİGİNDE SAHAMIZDA OYNUYORUZ

10.11.2019 10:00

DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR

-

SOĞANLI KANALBOYU NİLÜFER SPOR

VETERANLAR LİGİNDE ALAPLI’DAYIZ

Akçakoca Veteranlar takımı 10-Kasım Pazar günü saat 12.00 de Alaplı ilçe stadında Salaplı Veteranları ile karşılaşacak.Akçakoca ligdeki 3 maçını sahasında KDZ Ereğli Masterler ile yapacak.İlk maçta sahasında Ereğli sbd ile 1-1 berabere kalmıştı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: FUTBOL, TAKIMLARIMIZIN, MAÇ, PROGRAMI, AÇIKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı