(Görüntülü)AKÇAKOCA CHP Lİ HOST VE HOSTESLER SEÇİMİ KAZANDI
Haber
12 Ocak 2020 - Pazar 21:09
 
(Görüntülü)AKÇAKOCA CHP Lİ HOST VE HOSTESLER SEÇİMİ KAZANDI
CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı 7’inci olağan kongresi yapıldı. Kongre sonunda yapılan seçimle ilçe başkanlığına Tuğrul Abanoz seçildi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
(Görüntülü)AKÇAKOCA CHP Lİ HOST VE HOSTESLER SEÇİMİ KAZANDI


Akçakoca Belediyesi Nikah Salonu’nda  gerçekleşen kongrede Dört aday yarışırken kongreye CHP Düzce  İl ve İlçe başkanları yanısıra çok sayıda delege ve vatandaşlarda  katıldı.CHP Ankara millet vekili Nihat Yeşil.in divan başkanlığı yaptığı kongre  Program yapılan konuşmalar, faaliyet raporlarının okunarak oylamaya sunulması ve dilek temenniler ile sürdü ve ardından oylamaya geçildi. 
Kongreye 106 delegenin 103’ü katılarak oy kullandı.Tuğrul Abanoz, oyların 32’sini alarak ilçe başkanı seçildi.Oylama saat beşe kadar devam etti. Kongreye 106 delegenin 103’ü katılarak oy kullandı.

 


Yapılan oylamada Tuğrul Abanoz, oyların 32’sini alarak ilçe başkanı seçildi
 Tuğrul Abanoz -32
Ahmet Kaya -  28 oy 
Hamdi Deniz -23
Melike Gülez -19 .

Oylama sonunda yeniden CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı görevine seçilen Tuğrul Abanoz, "Yapılan seçim sonucunda kazanan başkan yoktur. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi" dedi. Abanoz, kongreye katılan tüm misafirlere, Cumhuriyet Halk Partililere teşekkür etti.

Abanoz konuşmasının hemen ardından salonda bulunan yaşlı annesine bir süre sarılarak duygusal  anlar yaşadı.Delege ve vatandaşlar Abanoza sevgi gösterilerinde bulunarak bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilediler.Daha sonra yeni yönetim Nikah salonu çıkış kapısına gelerek Delege ve vatandaşları uğurladılar

Seçimden sonra belediye Nikah salonunda yeni yönetime gelen Tulum ve Kemençe eşliğinde Horon oynadılar.
Yapılan kongre sonucunda Tuğrul Abanoz  başkanlığında Cumhuriyet Halk Partisi'nin yeni ilçe yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:
Tuğrul Abanoz,Ersin Gümüş,Ercan Deniz,Büket Türkgülü Ataç,Murat Akkaya,Reyhan Şengül,Hüseyin Sarıoğlu,Selda Kaçmaz,Derya Yamak,Orçun Kazancı,Pınar Uygun Genç,Erkan Keleş,Seden Kısaoğlu,Mehmet Kaşıkçı

Böylece Düzce ilçelerinde başkanlık seçimleri sona erdi


Yığılca:Zeynel Çamlı


Akçakoca:Tuğrul Abanoz


Cumayeri: Yusuf Mil


Gümüşova:Ahmet Çekiç


Çilimli:Cemil Tınaz


Gölyaka.Abdullah Şahin


Kaynaşlı:Muammer Yıldırım


Düzce Merkez İlçe 19-Ocak
Düzce İl Kongresi 23-Şubat
Tarihlerinde yapılacak

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: (Görüntülü)AKÇAKOCA, CHP, Lİ, HOST, VE, HOSTESLER, SEÇİMİ, KAZANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı